0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

BEYLİKDÜZÜ HURDACI

BEYLİKDÜZÜ HURDACI

Beylikdüzü hurda alımı için her boyutta hurdanızı güvenilir firmalar ile anlaşarak değerlendirebilirsiniz. Hurdacılık çok eski zamanlardan günümüze değin gelmiş bir sektördür ve pek çok kişiye istihdam sağlar.

Hurda değeri olan malzemeler yerinden alınarak geri dönüşüm tesislerinde tekrar işlenebilecek hale getirilir. Fakat bu kolay bir süreç değildir. Öncelikle hurda malzemelerin yapısına göre ayrılması sonra eritilmesi gerekir. Erittikten sonra eritme ocaklarında şekillendirerek soğutulur ve tekrar ham madde haline getirilir.

Bireysel olarak mahallelerde gezen hurdacılar buradaki evlerden işe yarar hurda malzemeleri toplarlar ve büyük firmalara satarak gelir elde ederler. Bu şekilde bir döngü ile geri dönüşüm gerçekleştirilerek doğamız da korunmuş olur.

Hurda Malzeme Satışı

Hurdacılık yapan büyük firmaların büyük depoları vardır. Bu depolarda benzerlerine ayrıştırılan hurdalar geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Her yıl binlerce ton ağırlıktaki hurda malzemeleri üretime geri kazandırılır. Beylikdüzü hurda alımı yaptırmak istediğinizde iletişim numarasından arayabilirsiniz.

Hurda geri dönüştürme işleminde temizleme çok önemlidir. Eğer geri dönüşümde eritilecek olan malzemelerin içerisinde atık kalırsa ham madde kullanılamaz hale gelir. Ülkemizde hurdacılığın iş hacmi milyar dolarlar ile ölçülür.

Ülkemizde yaşayan milyarlarca insan her sene tonlarca atık oluşturur. Evsel, endüstriyel, tıbbi atıklar ve kağıt, plastik, cam ve metal atıklar eğer geri dönüştürülmezse muhteşem bir çevre kirliliği ortaya çıkar. Çevreyi korumak için geri dönüşüm şarttır.

Hurda Demir Satışı

Metaller en çok kullanılan hurda malzemelerinden biridir. Geri dönüşümü de nispeten daha hızlı olan metaller üretimde büyük bir gelişim sağlarlar. Beylikdüzü hurda alımı için metal eşyalarınızı vermek istediğinizde kazanç elde edebilirsiniz.

Geri dönüşüm ülkemizde büyük bir sektör olmasına rağmen atıkların büyük bir kısmı ne yazık ki geri dönüşüme gönderilemiyor. Her sene daha fazla miktarı kurtarabilmek için insanların da bireysel olarak geri dönüşümün öneminin farkına varması gerekiyor.

Telefon ederek iletişime geçtiğinizde en kısa sürede uzman kişiler gelerek size yardımcı olurlar. Ülke ekonomisine katkısından çevreyi korumasına kadar hurdacılık sektörü en önemli iş kollarından biridir ve her sene daha da gelişmektedir.

22 Mart 2021
197 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN