0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Kapanan İş yeri Sökümü

Kapanan İş yeri Sökümü

Kapanan iş yeri sökümü son zamanlarda insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen hizmetlerden biridir. Değişen tasarımlar sonucunda pek çok işletme, iş yerlerini her ihtimale karşılık bir anlamda portatif olarak ifade edilebilecek materyallerle kurar. Çeşitli nedenlerle kullanımı sonlanmış durumda olan bu işletmeler bir süre sonra atıl bir hal alır. Ayrıca kurulduğu alanın tekrar değerlendirilmesi için olanak tanımadığından, alanı da işgal eder ve çevreyi kirleten bir atık haline gelir. Böyle bir durumda söz konusu alanın tekrar kullanıma açılabilmesi için, iş yeri sökümü yapılmalıdır.

Kapanan İş Yeri Sökümü Nasıl Yapılmalıdır?

İş yeri söküm işlemi, basit bir yapı yıkımı gibi görünse de hat safhada güvenlik önlemi alınmak zorundadır. İnsan sağlığını büyük ölçüde tehdit eden ve yüksek riskli işler statüsünde yer alan pek çok bileşen bir iş yerinin bünyesinde barınır. En büyük risk şüphesiz iş yerinin faaliyet verdiği süreç içerisinde yer alan ısınma sistemidir. Özellikle, eski uygulamalarla yapılmış bir kazan dairesi sayesinde ısıtma sağlanıyorsa, kazan yıkım öncesinde mutlak surette detaylı olarak kontrol edilmelidir. Aksi takdirde Kapanan iş yeri sökümü esnasında kazan dairesinde bir patlama yaşanabilir. Ciddi can ve mal kayıpları yaşanabilir ve doğa kirlenebilir.

Bunun yanı sıra elektrik tesisatı ve su sistemleri de aynı biçimde kontrol edilmelidir. Aktif olarak kullanılan bir tesisat söz konusuysa kesinlikle devre dışı bırakılarak işleme başlanmalıdır. Aksi takdirde yine benzer olumsuz sonuçlar yaşanabilir.

Kapanan İş Yeri Sökümünde Sanayihurdacisi.Com

Firmamız pek çok yapı söküm, yıkım ve hurdacılık hizmetini kapsayan geniş bir hizmet yelpazesine sahip olup iş yeri söküm işlemini de gerçekleştirebilmektedir. Belirtilen nedenlerle, yüksek düzeyde önlem ile yıkım ve söküm işlemi öncesi kontroller sağlanır. Bu alanda akademik eğitim almış tecrübeli personel kadromuz yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçebilmek amacıyla tekrar tekrar kontroller gerçekleştirir. Tüm kontrollerin sağlanmasının ardından kapanan iş yeri sökümü yapılır.

Firmamızda ayrıca piyasa koşullarının çok daha altında uygun fiyat imkanları ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke haline getiren hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklendiklerini uzmanlıkla gidermektedir.

26 Şubat 2021
314 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN