0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Makine Dairesi Sökümü

Makine Dairesi Sökümü

Makine dairesi sökümü denizcilik alanında başvurulan söküm işlemlerinden biridir. Söz konusu taşıtın kullanılması için neredeyse tüm mekanik ekipmanların yer aldığı bu alanın sökümü işlemi oldukça detaylı bir çalıştırma gerektirir. Bunun nedeni artık kullanılmayan ya da kullanılamayacak durumda olan gemilerin, çıkan parçalarının her anlamda tekrar kullanılabilir olmasıdır.

Özellikle makine dairesi gibi yüksek mali bedeli olan ekipmanların sökümünde her bir parça sonraki süreçlerde farklı gemilerde kullanılmak üzere değerlendirilebilir. Ayrıca tamamen kullanılamayacak durumda olan gemi parçaları dahi, metal ham maddeden üretildikleri için hurda sektöründe kolaylıkla kullanılabilir, geri dönüşüm işlemi ardından ülke ekonomisine kolaylıkla kazandırılabilir.

Makine Dairesi Sökümü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Makine dairesi sökümü yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk şey kesinlikle iş güvenliğini maksimum düzeyde tutarak hizmet esnasında çalışacak insanların hayatını tehlikeye atmamak olacaktır. İş güvenliğinin sağlanması hizmet alan kimsenin de korunmasını sağlar, maddi ve manevi anlamda yaşanabilecek tüm kayıpların minimuma indirilmesine yardımcı olur.

Bir diğer nokta da ekipmanın söküm işlemini yapmadan önce detaylı analizin işlem öncesi süreçte yapılması ve tamamlanmasıdır. Makine dairesi sökümünün ardından çıkarılacak her bir parça tekrar kullanılabilir durumda olabilir. Bu sebeple söküm işlemi parçaların hasar almadan tamamlanacağı bir biçimde yapılmalıdır. Mutlaka alanında uzman bir teknik ekibe sahip firmalarla çalışılmalıdır.

Son olarak söküm sonrasında hangi parçanın hurda hangi parçanın ise tekrar kullanıma uygun olduğu hasarsız bir biçimde tespit edilmelidir. Bu sayede gereksiz zaman kaybı önlenir parçalar en uygun şekilde ayrıştırılabilir.

Makine Dairesinin Sökümünde En Doğru Tercih Sanayihurdacisi.Com

Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde uzman kadromuz hassasiyetle hizmet vermektedir. Makine dairesi sökümü gibi teknik bilgi gerektiren ve ayrıştırmanın uygun şekilde yapılmadığı takdirde maddi zarar neden olabilecek tüm işlemlerde sanayihurdacisi.com garantisinde hizmet almanız yaşanabilecek tüm kayıpların önüne geçecektir.

Söküm işlemlerinin tamamında yapmanız gereken tek şey firmamızla irtibata geçmek ve ihtiyacınız olan hizmete dair detaylı bilgi almaktır. Oldukça uygun fiyatlarla yüksek kalitede bir hizmet vermek doğrudan hizmet politikamız olduğundan size özel teklifler ve fırsatlar için sanayihurdacisi.com’u seçin.

02 Mart 2021
1.031 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN