0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

İKİTELLİ HURDACI

İKİTELLİ HURDACI

İkitelli hurda alımı yapan firmaların başında gelen bu firma, en gelişmiş hizmeti veren ilçelerden birisidir. Hurdalar, kullanılamaz hale gelmiş parçalardan oluşan eşyalardır. Bu eşyaları doğru bir şekilde kullanmak birçok alanda işe yarayacaktır. Günümüzde en çok kullanıldığı alanlardan birisi sanayi sektörüdür. Eskimiş araba parçalarından alınan hurdalar hem araba sahiplerinin hem de firmaların oldukça işine yaramaktadır.

Üstelik sadece bu alanda değil daha birçok alanda işe yarayan hurdalar hem çevrenin hem de ekonominin daha iyi bir hale gelmesine katkı sağlamaktadır. Kullanılmaz hale gelen parçalar sanayi başta olmak üzere birçok alanda geri dönüşüm için kullanılabilmektedir. İkitelli ve daha birçok ilin ya da ilçenin hizmet verdiği bu alandan herkes yararlanabilmektedir.

İkitelli Hurda Alanları

İkitelli hurda alımı ilçedeki birçok insan tarafından bilinen ve devamlı olarak tercih edilen bir iştir. Firma hakkında bilgi edinmek isteyen ve hurda satmak isteyen kişiler https://sanayihurdacisi.com/ adresinden istedikleri gibi araştırma yaparak her türlü detayı öğrenebilirler. Firmanın ilgilendiği ve aldığı hurdaların alanlarından söz etmek gerekirse şunlar söylenebilir;

  • Demir Hurdaları
  • Muhtelif Madeni Hurdalar
  • Kapanan iş Yeri – Bina sökümü
  • Kesme – Sökme İşleri
  • Makine – Asansör – Kazan Dairesi Sökümü
  • Üretim Artanı
  • Sanayi Fazlası
  • İnşaat Atıkları

Bunlar firmanın alımını yaptığı hurda alanlarından bazılarıdır. Hem para kazanmak hem de geri dönüşüme katkı sağlamak isteyen kilerin tercih edebileceği bu alım satım işlemleri son zamanlarda da oldukça yaygınlaşmıştır. Elindeki eski parçalardan kurtulmak isteyenlerin başvuracağı bu yöntem hem kazançlı hem de mantıklıdır.

İkitelli Hurda Sat

İkitelli hurda alımı yapan bu firma hem aynı ilçedeki hem de yakın illerdeki birçok yerden hurda alıyor. Eskimiş olan araba malzemelerini, kullanılmayan demir parçalarını ve daha birçok eşyayı buraya satmak ve para kazanmak mümkün. Hesaplanan ağırlıklar ve ölçüler ile bir fiyat belirlenirken, alınan hurdalar geniş çaplı alanlarda kullanılmaya başlanacaktır.

22 Mart 2021
1.339 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN