0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Atölye / Fabrika Sökümü

Atölye / Fabrika Sökümü

Atölye fabrika sökümü işlemi, çeşitli nedenlerle faaliyetini durdurmuş olan atölyelerin artıklarının sökülmesi ve temizlenmesidir. Geriye kalan atıkların temizlenerek doğanın ve çevrenin korunması için, geri dönüşüm faaliyetleri içerisinde ciddi bir yeri olan bu işlem, alanın geri kazandırılması için de oldukça büyük önem taşır.

Atölye Fabrika Sökümü Nasıl Yapılır?

Atölye olarak faaliyet gösteren fabrika işletmelerinin kapanmasının ardından, geride ciddi bir geri dönüşüm atığı kalır. Bu atığın, işletmenin yer aldığı alandan kaldırılması basit bir yıkım işlemi olarak algılansa da, detaylı çalışma gerektirmektedir. İlk olarak bu fabrikalar arkalarında ciddi bir geri dönüşüm materyali olan hurdayı bırakır. Hurdalar, kentsel ya da sanayi atığı çerçevesinde değerlendirilmemesi gereken ciddi atık parçalardır.

Atölye fabrika sökümü sonrasında toplanan atıklar ve geri dönüşüme uygun olan diğer tüm materyallerin tekrar işlenmesi ülkemiz ekonomisi için de büyük önem taşımaktadır. Tekrar işlenmeye müsait olan hurda parçaları, üretime kazandırılarak hammadde konusunda ciddi bir tasarruf sağlanmasını mümkün kılar.  Ayrıca hem söküm, hem toplanma hem de işlenme süreçlerinde beden gücüne duyulacak ihtiyaç sayesinde yeni istihdamları da beraberinde getirir. Bu nedenle söküm işleminin uzmanlarca yapılmasında fayda olacaktır.

Atölye Fabrika Sökümünde Kaliteli Hizmet İçin Sanayihurdacısı.Com

Atölye fabrika sökümü hizmeti veren firmamız, gerçekleştirdiği çok yönlü çalışma ile, geri dönüşüme yüzde yüz katkı sağlar aynı zamanda, geriye kalan atıl durumdaki materyalleri makul fiyatlarda değerlendirebilmenize yardımcı olur. işlem öncesinde yapılması gereken tarafımızla irtibata geçerek projelendirme hakkında bilgi almak ve fiyat çıkartmaktır.

Uzman ekibimiz, söz konusu işlemin yapılacağı alana gelerek, detaylı bir analizin ardından, söküm işlemine başlayacaktır. Mümkün olan en kısa sürede alanda yer alan atık materyaller temizlenerek geri dönüşüme uygun olan malzemelerden ayrıştırılır. Tüm bu süreç içerisinde doğanın ve çevrenin korunması, bunun yanı sıra işlemler esnasında insan sağlığı maksimum düzeyde korunmaktadır.

Hurda alımı söz konusu olduğunda yerinden hizmet verilmesi oldukça önemlidir ve firmamız da yerinden hizmet vermektedir. Yani atık sahibi kişi ya da kurum, temizlenecek alandaki atıkları ve malzemeleri herhangi bir tesise götürmek durumunda kalmaz. Tüm süreç doğrudan tarafımızca yönetilir.

26 Şubat 2021
481 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN