0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Hurda Karşılığı Temizlik

Hurda Karşılığı Temizlik

Hurda karşılığı temizlik işlemi, firmamızın sağladığı ve bizi pek çok rakibimizden ayıran müşteri dostu bir hizmettir. Sahip olduğunuz alan üzerinde herhangi bir yerleşkenin temizliği iki aşamalı olarak ilerlemektedir. İlk aşama gerekli önlemlerin alınması ile birlikte gerçekleştirilen yıkım işleminin yapılması ardından hurdaların ve atıl materyallerin ayrıştırılmasıdır. İkinci aşama ise, geride kalan hafriyatın ve atıl materyallerin temizliğinin sağlanması ve mevcut alanın tekrar kullanılabilir hale getirilmesidir.

Hurda Karşılığı Temizlik Nasıl Yapılır?

Pek çok firma hafriyat içerisindeki geri dönüşüme kazandırılabilecek materyalleri ve hurda statüsündeki işlenmiş maden atıkları alarak alandan ayrılır ve geride kalan enkaz temizliğini gerçekleştirmez.

Firmaların enkaz alanını temizlemesindeki başlıca neden, enkaz temizliğinin tüm bu süreç içerisindeki en meşakkatli işlem olması ve firmaya maddi hiçbir getiri sağlamamasıdır. Bunun yanı sıra, ayrıştırma işleminin tamamlanmasının ardından enkazın kaldırılması firmalar için yeni ekipmanların kullanılması ve işçilerin çalıştırılması anlamına geldiğinden maliyeti arttıran bir işlem olacaktır. Enkaz alanında kalan hafriyatın temizlenmesi ve taşınması beden gücünün yeterli olmadığı bir hizmettir. Bu nedenle alternatifsiz iş makinaları sürece dâhil olur ve maliyet çok daha artar.

Böyle bir durumda hizmet alan kişi ya da kurum tarafından alanın tekrar kullanılabilir hale getirilmesi için temizleme çalışması yapılması kaçınılmaz olacaktır. Kişiler ya da firmalar bu süreçte enkaz temizliği için ciddi bir bütçe ayırarak yeni bir firmadan destek almak durumunda kalacaklarıdır.

Hurda Karşılığında Enkaz Temizliği sanayihurdacisi.com’da

Firmamız Hurda karşılığı temizlik işlemini de doğrudan müşterilerine sağlamaktadır. Temizlenecek alanda uzmanlarımız tarafından yapılacak analizin ardından enkaz içerisinden çıkarılan hurda malzemelerin firmamıza verilmesi karşılığında, enkaz alandan bedelsiz bir biçimde temizlenir ve tek seferde tüm temizlik işlemi tamamlanmış olur. Bu sayede alnınızın temizliğinin yapılması için, ikinci bir firma ile anlaşmak durumunda kalmaz tek seferde temizlik işleminizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca, alan temizlik işlemi için ekstra bir ödeme yapmanız da gerekmez.

Almak istediğiniz tüm hurdacılık hizmetleriniz için firmamızla irtibata geçip, sizin için hazırlamış olduğumuz fiyat tekliflerine ulaşabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alarak hem maddi kayıplarınızın önüne geçebilir hem de, doğayı ve insan sağlığını koruyabilirsiniz.

26 Şubat 2021
417 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN