0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Gemi / Tekne Sökümü

Gemi / Tekne Sökümü

Gemi tekne sökümü, kullanılmayan ya da kullanılamayacak durumda olan gemilerin ve teknelerin uygun biçimde parçalanması ve tekrar kullanıma kazandırılmasıdır. Ülkemizin 3 tarafının denizlerle çevrili olması, deniz araçlarının pek çok kişi tarafından kullanılması gibi bir durumu ortaya çıkarmıştır.

Ekonomik faaliyetler yürütmek ya da hobi maçlı edinilen deniş taşıtları bazı çevresel koşullar ve yaşanabilecek olası kazalar sonucunda, taşıtlar deforme olarak kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir durumda söz konusu gemi ya da tekne ciddi bir çevresel atık haline dönüşür ve çevre kirliliğine neden olur. Atıl durumda olan gemi ve teklerin mevzuata uygun bir biçimde sökülmesi ve geride bıraktığı parçaların atık ya da geri dönüşüme uygun olması ölçütü göz önüne alınarak ayrıştırılması gerekir.

Gemi Tekne Sökümü Firmaları

Gemi tekne sökümü firmaları kullanılmaz hale gelen deniz taşıtlarının mevzuata uygun bir biçimde, uzmanlık ve hassasiyetle ayrıştırma işlemini yapan firmalardır. Firmalar tarafından gerçekleştirilen bu işlem esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok şey bulunur. İlk olarak belirlenmiş olan mevzuata uygun hareket etmek gerekir.

Aksi takdirde bir takım hukuku yaptırımlar devlet tarafından uygulanır. Bu durum hem hizmet alan kişilerin hem de hizmet veren firmaların maddi kayıplar yaşamasını beraberinde getirir. Çok daha önemlisi, doğanın kirlenmesine neden olur, telafi edilemez kayıtlara yol açabilir. Gemilerin ve teknelerin ayrıştırılması sürecinde çeşitli açılardan kayıplar yaşamamak adına, alanında uzmanlaşmış kişilerle çalışan özellikle işlem sürecinde mevzuatı, doğayı ve insan sağlığını ön planda tutan firmalarla çalışmak gerekir.

Gemi Ve Teknelerin Söküm İşlemi İçin Sanayihurdacisi.Com

Firmamız, her türlü hurda ve atık içerikli oluşumun itinayla ayrıştırılabilmesi için titizlikle hizmet vermektedir. Gemi tekne sökümü alanında da hizmet veren sanayihudacisi.com, tam anlamıyla mevzuata uygun bir biçimde hareket eder ve bunun için alanında uzman kişilerle çalışır.

Gemi ve tekne parçalarının geri dönüşümünün sağlanması ve tekrar kullanılabilir parçaların ayrıştırılması için hasar tespiti gerçekleştirir ve experlerle çalışır. Bu sayede firmamızdan aldığınız her hizmette olduğu gibi gemi ve tekne ayrıştırılması işleminde de en uygun fiyatlarlar ve maksimum hizmet kalitesi ile destek alma imkanınız olmaktadır.

26 Şubat 2021
264 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN