0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Sanayi Atığı Huda Alımı

Sanayi Atığı Huda Alımı

Sanayi endüstrisinden genel amaçlı madeni demirler haricinde, faklı türde tehlikeli düzeyde sayılacak veya insan ve çevre sağlığını tehlike sokacak atıklarda çıkabilmektedir. Hurda statüsünde olan bu madeni ürünlerin geri dönüşümü olanlar, firmamız tarafından gerekli mevzuatlar uygulanarak ilgili bölüme aktarılır. Bu konuda firmamızın yeterli belgesi ve tecrübesi bulunmaktadır.

Sanayi atığı hurda alımı hizmeti, firmamızca verilen en yaygın ve uygun fiyatlı hizmetlerden biridir. Her ilin ve ilçenin sanayi siteleri içerisinde ve fabrikalarında, endüstriyel işlemler sonrasında mutlaka bir takım hurda atıklar birikir. Bu atıklar alanında uzman firmalara teslim edilmediği ve firmalarca uygun bir biçimde işlenerek geri dönüşüme kazandırılmadığı takdirde geri dönüşü olmayan olumsuz sonuçlar yaratabilir. En telefi edilemez sonuç ise, çevrede yarattığı kirlilik ve buna bağlı olarak insan sağlığını tehdit eden çok tehlikeli bir hal alabilmesidir.

Sanayi Atığı Hurda Alımı Firmaları

Sanayi işletmelerinden gerçekleştirilen işlemler sonrasında oluşan hurda atık, diğer sektörlerde oluşan atıklara ve hurdalara oranla çok daha riskli materyallerdir. Bu tarz atıkların ve hurdanın mümkün olan en kısa sürede geri dönüşüme kazandırılmak üzere işleme alınması ve yaşam alanından en kısa sürede uzaklaştırılması gereklidir.

Uygun koşullar yaratılmadığı ve gerekli güvenlik önlemleri alınmadığı takdirde bu tarz materyallerin bir alanda depolanması söz konusu olmaz. Çünkü sanayi atığı hurda alımı yapan firmalara teslim edilmediğinde durduğu alan ve çevresinde sağlığı olumsuz bir biçimde etkilemeyi sürdürecektir.

Bu anlamda pek çok hurda firması endüstriyel işlemlerden arda kalan atıkların tekrar işlenerek geri dönüşüme kazandırılması ve işlem sürecinde depolanması konusunda gerekli olan ekipmana sahip değildir. durum bu şekilde olduğu için sanayi atıklarının işlenmesi konusunda hizmet veren firma sayısı oldukça azdır denebilir.

Sanayihurdacisi.Com Sayesinde Sanayi Atıklarından Kurtulun!

Firmamız pek çok hurda firmasından farklı olarak her5 türlü atığın ve hurdanın işlenerek geri dönüşüme kazandırılacağı teknik ekip mana sahiptir. ayrıca firmamızda söz konusu işlemi gerçekleştirmek ve süreci yönetebilmek adına alanında akademik eğitim alarak uzmanlaşmış pek çok personel de bulunur. bu sayede hurdaya dair her alanda eksizsiz ve kaliteli hizmetin tarafımızca verilebilmesi mümkün olur.

Sanayi atığı hurda alımı gibi oldukça teknik ve tehlikeli bir hizmet için de bu sayede firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. sanayi atıklarının tamamı için yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibata geçmek ve size özel olarak verilen hizmet hakkında bilgi almaktır.

26 Şubat 2021
345 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN