0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

ZEYTİNBURNU HURDACI

ZEYTİNBURNU HURDACI

Zeytinburnu hurda alımı pek çok firma seçeneğine sahiptir fakat önemli olan size en doğru fiyatı verecek profesyonel bir firmayla çalışmaktır. Adrese gelerek alınan hurda malzemelerinin önce tespiti yapılır ve daha sonra depoya götürme işlemi de direkt evinizden olur.

En değerli hurda malzemeleri çok fazla kullanım alanı olan metallerdir. Metaller madenlerden çıkarılır ve bu işlem oldukça zaman alan ve zorlu bir işlem olduğundan hazır alınan ham maddeler firmaların işini kolaylaştırır. Metal malzemelerin hurda olarak satımı da oldukça kazanç sağlar. Bu sebeple pek çok kişi metal malzemeler için hurda alım satımı gerçekleştirmek ister. Elinizde bulunan metalleri en avantajlı şekilde elden çıkarmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Hurda İş Makinası Alım Satım

Hurda malzemeleri arasında fabrikalarda ve üretim sektöründe kullanılan ve artık eskimiş işleyemez hale gelen makineler ve makine parçaları da vardır. Zeytinburnu hurda alımı için makine satmak isterseniz kazanç elde ederek elinizdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Geri dönüşüme gönderilmek üzere hurda malzemesi olarak değerlendirilen ürünler şunlardır:

  • Demir, bakır, çelik gibi metaller
  • Kağıt, karton, cam, cam şişe, plastik, pet şişeler
  • Araç lastikleri, yedek parçaları
  • İşleyemez hale gelmiş makineler, makine parçaları
  • Kullanılamayacak ahşap ve tahta parçaları

Pek çok malzeme daha hurda olarak değerlendirilip maddi olarak kazanca dönüştürülebilir. Çevreyi korumak ve gelir elde etmek için telefon açmanız yeterlidir.

Hurda Naylon Alım Satım

Naylon malzemeler de geri dönüşüme kazandırılarak tekrar ham madde haline getirilebilirler. Her malzemeye ayrı bir fiyat verilir ve size seçenekler sunulur. Zeytinburnu hurda alımı çok eski yıllardan günümüze kadar gelmiş bir sektördür.

Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız ya da biriktirdiğiniz plastik, naylon parçalar için toplu olarak fiyat alabilirsiniz. Ülkenin neresi olursa olsun adresten alım gerçekleşir.

İnşaat sektörü de hurda atık malzemesi olarak kullanılabilecek pek çok ürün ortaya çıkarır. Naylon da bunlardan biridir. İnşaat sektöründe geri dönüşüme sağlanan katkı firmalara maddi kazanç olarak geri döner. Ham madde bulmaları kolaylaşır ve inşaat sırasında ortaya çıkan atıkların kullanılması alanı boşaltmış olur.

20 Mart 2021
350 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN