0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI

Esenyurt hurda alımı geniş bir malzeme skalasına sahip bir sektördür. Kalorifer petek ve kazanları, elektronik cihazlar, yedek parçalar ya da fabrika gibi büyük yapıların yıkım işlemleri profesyonel hurda firmaları tarafından gerçekleştirilir.

Özellikle fabrikalar, inşaat sektörü atıkları en çok hurda malzemesi çıkaran sektörlerdir. Buradan geri dönüşüme gönderilen atıklar yeniden ham madde olarak kullanılır. Daha uygun fiyata daha kısa zamanda alınan bu ham maddeler ülkemizin ekonomisini de kalkındırır.

Aynı şekilde evinizdeki kullanmadığınız eşyalar da hurda olarak değerlendirilebilir. Beyaz eşya, elektronik cihazlar sizin isteğinize göre yerinde sökülerek teslim alınabilir. Böylece oluşabilecek olumsuzluklar da önlenmiş olur ve hurda alım süreci sorunsuz işler.

Bireysel olarak kendimizin de geri dönüşümüne katkı sağlayabileceğimiz malzemelerden olan cam en çok işlenen malzemelerden biridir. Sokaklarda cam şişeleri ayrı olarak biriktirebileceğimiz geri dönüşüm kutuları bulunur. Esenyurt hurda alımı cam vermek istiyorsanız çalışabileceğiniz güvenilir bir firma gelip adresinizden alır.

Hurda alım satım süreci tamamen güvenlik sağlanarak yapılan bir süreçtir. Uzman kişiler tarafından tespite gelinir ve taşıma işlemi de etrafa zarar vermeyecek şekilde dikkatle gerçekleştirilir.

Taşınan malzemelerin de doğru taşınması ve herhangi bir yasal zorluk çıkmaması için bütün işlemler kayıt altına alınır. Küçük boyutlu ürünler ya da büyük miktarda hurda alımı fark etmeksizin her müşteriye aynı kalitede hizmet verilir.

22 Mart 2021
246 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN