0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Kurşun (Akü) Hurda Fiyatı

Kurşun (Akü) Hurda Fiyatı

Kurşun akü hurdası çoğunlukla kullanılan tüm hurda malzemelerinde en yüksek geri dönüşüm payına sahiptir. Bu başarıda kurşunun temel özelliklerinin, kaliteli tasarımının ve kullanıldığı yöntemlerinin payı oldukça yüksektir. Kurşun bazlı ürünler kolayca tanımlanırlar ve toplanıp geri dönüşümü ekonomiktir. Dünya genelinde ürünlerde karşımıza çıkan kurşunların yarısı aslında daha önce diğer ürünlerde kullanılmış ve geri dönüm sağlanarak tekrar kullanılmasına olanak sağlanmıştır. Kurşun doğal olarak dönüşen bir elementtir. Kurşun kullanımı geri dönüşümü sağlamaya başladıktan sonra yıllar içinde önemli bir kullanım alanına sahip oldu.

Metal geri dönüşümü birçok aşamadan geçmektedir. Bunlar, toplama, sınıflandırma, kırma, kesme, parçalama, taşıma, boşaltma, balyalama, presle sıkıştırma, yeniden kullanım amacı için tamir etme, eritme, pişirme, rafinasyon, kimyasalların kullanımı, şekillendirme gibi birçok basamağı olan işlemlerdir. Aküler 2 veya 3 litre akü asidi bulundurur ve son derece toksik içeren kurşun bulundurur. Bu toksik malzemeler yeni ürünlere geri dönüştürülebilir.

Kurşun Akü Hurda Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Kurşun akü hurda metal fiyatları birçok parametreye bağlı olarak günden güne değişik fiyatlar ile karşımıza çıkar. Bu parametreler iç piyasa, üreticilerin iç talepleri ve uluslararası ticaretlerdir. Hurda kurşunun değeri hurdadaki işlem görecek kuşunun kalitesine bağlı olarak değişir. Hurda fiyatları madenin ton başına ve kilogram başına göre ölçülendirilir.

Sanayihurdacısı.com müşterilerine karşı alım satım işlemlerinde doğruluk ve dürüstlükten asla taviz vermez. En güncel teknoloji ve tartı kullanarak en son güncel fiyatlar üzerinden müşterisine büyük kazançlar elde ettirir.

Güvenilir Kurşun Akü Hurdasının Tek Adresi Sanayihurdacısı.com

Kurşun akü hurdası eski araç akülerinden elde edilir. Elde edilen bu kurşun metali geri dönüşümü en kolay madendir. Bu hurdalar her zaman geri dönüşüm programına uygun bir biçimde imha edilmelidir. Çöp sahalarına gönderilmesi için uzun bir temizleme sürecinden geçmesi gerekir. Bu aküleri geri dönüşüm merkezine göndermek en etkili çözüm yöntemidir.

Eski aküleri ve diğer metal hurdaları sanayihurdacısı.com ile geri dönüştürmek çok kolaydır. Sanayihurdacısı.com geri dönüştürdüğü aküleri işletme onayı bulunan dönüşüm tesislerine gönderir. Kullanılmış akülerden atılan kurşun ve diğer metaller, plastikler ve saf hammaddeler başka üründe daha sonra kullanılması için yaşam döngüsüne geri kazandırılır. Bu imha tesisleri israfı ve tehlikeyi önlemek için kimyasal yöntemler kullanır.

23 Şubat 2021
198 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN