0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı hurda fiyatları içeriğinde pirinç alaşım olan ürünlerin hurda fiyatlarıdır. Alaşım olarak ürünlere uygulanan pirinç içeriğinde bulunan bakır ve çinko miktarına göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Bu anlamda bakır ya da çinko hurdası fiyatlarında meydana gelen değişimler doğrudan doğruya pirinç alaşım içeren tüm hurdaların birim fiyatları üzerinde etkili olur.

Sarı Hurda Fiyatları Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hurda sektöründe fiyatları etkiyen çok çeşitli faktörler bulunur. Bu anlamda fiyatların çok çeşitli olduğunu söylemek mümkündür. Hurda alım ve satım işlemlerini gerçekleştiren firmalarla çalışmadan önce bu anlamda dikkatli tercihler yapmak gerekmektedir. Aksi takdirde alım işlemlerinde piyasa fiyatının çok altında satım işlemlerinde ise piyasa fiyatının çok üzerinde fiyatlarla işlem yaparak maddi kayıplar yaşamanız söz konusu olabilmektedir. Bu durum sarı hurda fiyatları gibi tutarın belirlenmesinde birden fazla bileşenin etkili olduğu hurdalar için çok daha risklidir.

Ayrıca firma tercihlerinizde firmaların hizmet verdiği faaliyet alanı ve nakliye hizmetinin olup olmadığı da hayati önem taşıyan durumlardandır. Eğer hurdayı teslim edeceğiniz alan hizmet rotu dışında kalıyorsa, firma ile anlaşma sağlansa bile hizmet almanız mümkün olmaz. Böyle bir durumda anlaşmanın iptalinden kaynaklı zaman kaybı yaşamanız olasıdır. Anlaşma sağlanan hurda alım satım firmaları, sahip olduğunuz hurdanın işleneceği tesislere sizin ekonomik çabanızla ulaştırılacağı anlamını taşır. Bu da fazladan nakliye ödemesi ve sevkiyat sırasında malın yaşayacağı tüm riskleri göze almak demektir.

Sarı Hurda Alım Ve Satım İşlemi İçin Bizi Tercih Edin!

Firmamız yarım asırdan fazla bir süredir hurdacılık sektöründe kurumsal hizmet kalitesinde sizlere ulaşır. Her geçen gün genişleyen hizmet ağı ile İstanbul’un tüm ilçelerine ve İstanbul çevresindeki tüm illere hurda alım satım hizmeti vermektedir. bu anlamda, yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemiz ve bu doğrultuda şekillenen uzman personel kadromuz ile hızlı ve kaliteli hizmetin adresi kesinlikle sanayihurdacisi.com’dur.

Sarı hurda fiyatları ve diğer tüm hurda alanlarında en uygun fiyat ve en hızlı hizmet ile zamanınızdan tasarruf ederek hem gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakabilmeniz hem de ülkemizin ekonomisine fayda sağlayan bir fert olmanıza yardımcı olur.

24 Şubat 2021
508 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN