0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Zamak Hudası

Zamak Hudası

Zamak hurdası, içeriğinde alüminyum ve çinkoyu aynı anda bir alaşım olarak barındıran materyallerden elde edilen kıymetli bir üründür. Zamak hurdasının fiyat aralıklarını büyük ölçüde hurda borsası etkilese de zamak adı verilen alaşımın içerisinde yer alan alüminyum ve çinko hurdasının birim fiyatları da doğrudan etkilemektedir. Çeşitli sektörlerde imalat artığı olarak elde edilebilen zaman hurdalarının fiyatları boyalı ya da boyasız özelliğe sahip olmaları ile de etkilenebilmektedir.

Zamak Hurdası Alım Ve Satımı

Firmamız hurdacılık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren köklü ve öncü kuruluşlardan biridir. Bu anlamda tüm hurda türlerinde alım ve satım işlemlerini müşteri yanlısı hizmet politikasıyla gerçekleştirir. Zamak hurdası alım ve satımı için, firmamızı tercih ettiğinizde, biriken hurdanın bulunduğu alandan özel taşıtlarımıza yüklemesinin yapılması ve sevkiyatının sağlanması firmamız sorumluluğundadır. Bu sayede tesisimize yönlendirmek istediğiniz hiçbir hurda için araç tutarak nakliye bedeli ödemek durumda kalmazsınız.

Alım ve satım işlemleriniz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir, sizin için her geçen gün genişlettiğimiz hizmet çeşidimiz içerisinden en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Alım satım işlemlerinde tarafımızla söz konusu hurda ürünün görselini ve miktarını paylaşmanız yeterli olacaktır. gerekli değerlendirmeyi sağlayan uzman experlerimiz size özel fiyat teklifini mümkün olan en kısa sürede iletecek ve sizi de geri dönüşümün kıymetli bir halkası haline getirecektir. İstanbul ili içerisinde yer alan tüm ilçelerden ve İstanbul’un çevre illerinden alım ve satım işlemleri tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

Sanayihurdacisi.Com Pek Çok Hizmeti İle Sizlerle

Firmamız ağırlıklı olarak hurdacılık ve zamak hurdası sektöründeki başarılarıyla ve öncülüğüyle adından söz ettirse de daha pek çok alanda uzman kadrosu ve profesyonel makinaları yardımıyla hizmet vermektedir.

Çok yönlü yıkım hizmetlerinin sağlanması, iş yerlerinizin ve fabrika ve ya atölyelerin sökümü ve yıkımı, hurda karşılığında hafriyat alanı temizliği ve daha pek çok hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an itina ile yanınızdadır.  Siz de kaliteli hizmet anlayışı ile yarım asırlık tecrübeli bir süreci ardından bırakan firmamızla çalışmak için, kurumsal web sitemizden bizimle irtibata geçin.

26 Şubat 2021
185 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN