0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Sultanbeyli Hurda Alımı

Sultanbeyli Hurda Alımı

Sultanbeyli hurda alımı teknolojinin gelişmesiyle ürün çeşitliliği arttığı için pek çok avantaja sahiptir. Evlerimizde bulunan elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, soba, kalorifer gibi malzemeler kullanılamayacak hale geldiğinde hurda olarak satılabilirler.

Hurda genelde insanlar tarafından işe yaramaz parçalar olarak bilinir fakat geri dönüşüm sayesinde istihdama kazandırılabilirler. Hurda satmak istiyorsanız profesyonel birileriyle çalışmanız avantajlıdır. Hurda alıp satmak istiyorsanız da belirli bir müşteri kitlesi oluşturduğunuzda topladığınız malzemeleri büyük firmalara satabilirsiniz.

Hurdacılık doğru yapıldığında yüksek kazanç sağlanabilen bir sektördür. Çok eski zamanlardan günümüze gelmiştir ve ilerlemeye devam eder. Bir ofis kurduğunuzda ve sizinle çalışacak birkaç personel aldığınızda küçük çaplı bir hurdacı dükkanı kurabilirsiniz.

Elektronik Hurda Satışı

Elektronik eşyalar hurda malzemeleri arasında alım satımı yüksek olan ürünlerdir. Sultanbeyli hurda alımı ile elektronik eşyaları elden çıkarmak istiyorsanız iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.

Hurda alım satım işlemleri profesyonel anlamda ve kayıt altında yapılır. Bu sebeple hiçbir güvenlik sorunu oluşmaz. Hurdacılığın düzgün yapılabilmesi için gerekli olan işlerden biri düzen içerisinde çalışılmasıdır.

Toplanan elektronik hurdalar parçalanarak işe yarayan yedek parçalar ayrıştırılır. Ekran camları ayrıştırılır. İçerisinde atık madde olmayacak şekilde bir depoda toplanırlar. Her alım satım kayıt altında olduğu için ne kadar mal giriş yapmış, ne kadar mal çıkış yapmış bellidir ve geri dönüşüm tesisine hazır bir şekilde gönderilir.

Hurda Satış Fiyatları

Hurda malzemelerinin piyasada belirli değerleri vardır. Bu fiyat aralıkları ile alınacak hurdaların ederi belirlenir. Toplu alımlar her zaman daha avantajlıdır. Sultanbeyli hurda alımı bireysel anlamda hurdacı ile çalıştığınızda kendisi gelip malzeme tespiti yapar.

Toplanan hurdalar aylık olarak büyük firmalara satılabilir. Büyük firmalar da geri dönüşüm tesislerinde bu malzemeleri işler. Ham madde olarak yeniden piyasaya sürülen hurda malzemeleri ülke ekonomisinin kalkınmasına büyük bir katkı sağlar.

Hurdacılık yaparken malların güvenliğini sağlamak da önemlidir. Kazanç getiren bir sektör olduğu için bir hurda malzemesinin peşinde birden çok firma vardır ve aralarından en iyisini seçmek sizin için avantajlıdır. Hurda malzemesi alındığında size nakit olarak direkt ücreti ödenir.

15 Ocak 2015
1.559 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN