0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

SİLİVRİ HURDACİ

SİLİVRİ HURDACİ

Hurda, pek çok kişinin bildiğinin aksine geri dönüşümü mümkün olan malzemelerdir. Çoğu insan hurdanın artık bir daha kullanılamaz, iş görmez malzemeler olduğunu düşünür. Fakat bilinenin tam tersi hurda alımı, doğayı korumak ve ülke ekonomisine gelir desteğinde bulunmak için yapılan bir hizmettir. Bizler uzun yıllardır Silivri hurda alımı (özellikle sanayiye yönelik hurda alımı) için hizmet vermekteyiz. https://sanayihurdacisi.com/ web adresimi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sanayi Hurdaları Nelerdir?

Sanayi hurdası denildiği zaman akla oldukça fazla hurda malzemesi geliyor. Sanayi hurdaları, hurda fiyatları açısından da en yüksek hurda demir fiyatlarına sahip olan hurda türüdür. Hurda demir, bakır hurdası, alüminyum hurdalar, bakır kablo hurdaları, sarı pirinç hurdalar, bronz hurda çeşitleri, zamak hurdaları, hurda kurşun türleri ve çok daha fazlası sanayi hurdaları arasında yer alıyor ve bizler bu hurda türünü en yüksek hurda fiyatları üzerinden alıyoruz.

Peki, hiç düşündünüz mü sanayi hurdası niçin bu kadar farklı değerleniyor? Sanayi hurdası temiz ve tonajlı olması sebebi ile bizlerin Silivri hurda alımı yapan tüm hurdacıların işine geliyor. Hurda alımında sürüm ve tonajlı olan hurdalar Silivri hurdacı esnafına para kazandırıyor. Demir hurdaların tek tip DKP demir hurda olması durumu hurda demir satışında firmamıza olumlu yönde puan kazandırıyor. Bu durumu hurda demir alımı sırasında fiyatlara yansıtıyoruz.

Sanayi hurdası süreklilik açısından da bizlere ve diğer tüm Silivri hurdacı esnafına süreklilik imkânı sağlıyor. Mahalle hurdacı esnafları sürekli farklı müşteriler ile çalışmak zorunda kalırken ve her seferinde aynı hurda tonajını tutturamazken, bizler hurdayı sanayilerden alma imkânına sahip olduğumuz için her zaman aynı hurda tonajını tutturma imkanına sahip oluyoruz. Bu durumu da Silivri hurda alımı yaparken,  fiyatlara yansıtmayı ihmal etmiyoruz.

22 Mart 2021
260 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN