0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Ümraniye Hurda Alımı

Ümraniye Hurda Alımı

Ümraniye hurda alımı için elinizdeki hurda değeri olduğunu düşündüğünüz malzemeleri satmak için profesyonel firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda malzemelerinin piyasadaki değeri üzerinden bir fiyat skalası oluşturabilirsiniz.

Size en çok kar getirecek olan hurda malzemeleri metallerdir. Demir, bakır, çinko, alüminyum, kurşun gibi metaller geri dönüşümü hızlı olan malzemelerdir. Hurdacılar bu malzemeleri toplayarak büyük firmalara satarlar.

İstanbul’un her ilçesinde büyük bir çalışma alanına sahip olan hurdacılar her masrafı düşünerek hareket eder ve hurda alım satımı sonucunda hem alan kişi hem de satan kişi kazanç elde etmiş olur.

Ayrıca geri dönüşüm dünyamızı korumak adına en önemli etkenlerden biridir. Çevre kirliliğine karşı önlem oluşturur.

Hurda Demir Satışı

Hurda alımı yapan hurdacılar hurda malzemesinin cinsine göre taşıma yöntemi seçerler. Bazı büyük boyutlu hurdalar depolarda bekletilebilir. Eğer depo masrafı yapmak istenmiyorsa direkt olarak geri dönüşüm tesislerine satılabilir. Ümraniye hurda alımı için hurda alım satım işlemleri profesyonel kişilerin elinde kusursuz ilerler.

Bireysel olarak satacağınız hurda malzemelerini fabrikalara satmak zor olacağı için aracı firmalar ile çalışmak daha uygundur. Aracı firma sayesinde taşıma ya da satış işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Firmalar ile çalışırken referanslarının düzgün olmasına ve hurda alım belgesine sahip olmalarına dikkat etmelisiniz. Elinizdeki hurdanın ederinden çok düşük fiyata alarak sizi kandırabilecek bazı kişiler vardır.

Hurda Eşya Satışı

Hurda değeri olan eşyalarınızı satmak için hurdacı ile iletişime geçtiğinizde en kısa sürede evinize gelir. Hurda sektörü kendi içerisinde kuralları olan sağlam bir sektör olduğu için alım satım işlemleri şeffaf devam eder. Bir firma piyasa değerinin çok altında hurda almaya kalkarsa bu hemen duyulacağı için cesaret edebilmeleri zordur. Ümraniye hurda alımı uzman bir firma ile çalıştığınızda süreç kusursuz işler.

Ülkemizdeki büyük sektörlerden biri olan hurdacılık eğer doğru bilgiler ve malzemeler ile alım satım yaparsanız çok karlı bir iştir. Önemli olan profesyonel anlamda çalışabilmektir.

Elinizde bulunan hurda malzemelerini satarken türlerine göre ayrıştırırsanız eğer sizin için daha avantajlı olacaktır.

16 Ocak 2015
1.577 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN