0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Sarı Hurdası

Sarı Hurdası

Sarı hurdası, sarı renkli olan korozyona karşı yüksek dirençli pirinçten imal edilen tüm dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü olan tüm atıl parçalardan elde edilmektedir. Pirincin çok geniş bir kullanım alanı olması nedeniyle sarı hurdanın hurdacılıkta yeri de oldukça büyüktür. Sarı pirinç. Hurdası olarak da ifade edilen bu ürünler, araç parçalarından, makine ekipmanlarına, dekorasyon ürünlerinden dayanıklı kullanım makinalarına kadar pek çok yerde karşılaşılan bir parçadır. Bu anlamda pirinç materyallerin yaygın kullanımı söz konusu ürünler geri dönüşüme katılmalarını bir zorunluluk haline getirmiştir. Aksi takdirde hemen hemen her alanda kullanılan bu üründen yapılan materyaller kullanım ömürlerinin sona ermesi sebebiyle doğayı kirleten birer çöp haline gelecek ve insan sağlığını hem kısa hem de uzun vadede tehdit edecektir.

Sarı Hurdası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sarı hurdası alım ve satımında kullanılan birim fiyatı büyük ölçüde etkileyen şey borsanın hurda için belirlediği alım ve satım fiyatı ile doğru orantılıdır. Ancak bunların yanı sıra sahip olunan hurdanın ağırlığı, boyutu ve kalitesi de alım satımda fiyat üzerinde doğrudan etkili olmaktadır. Hurda sektöründe faaliyet gösteren deneyimli firmaların bünyesinde yer verdikleri deneyimli experler, alım ve satım işlemlerinde kaliteyi test ederek paha biçerler.

Firmamız da yılların vermiş olduğu tecrübe ile söz konusu hurda çeşidinde alım satım işlemi yapmaktadır. Uzman teknik personelimiz ve süreçlerde sıklıkla yer verdiğimiz profesyonel ekipmanlarımız ile sektöre dair tüm hizmetleri siz değerli müşterilerimize titizlikle ulaştırmaktayız.

Sarı Hurdasının Alımı Ve Satımı İçin En Doğru Adres Sanayihurdacisi.Com

Firmamız yarım asrı aşan sektör deneyimi ile, geri dönüşüme dahil edilerek kıymetli birer ürün haline getirilebilecek tüm hurda parçaları ile ilgilenmektedir. Alım satım işlemlerinin tamamı tarafımızca gerçekleştiriliyor olup, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü detay düşünülmektedir.

Sarı hurdası konusunda alım ya da satım işlemi yapmak isterseniz firmamızı arayıp size özel teklif ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca hurdanızın bulunduğu alandan taşınması konusunda da ücretsiz destek sağladığımızdan dönüşümün bir parçası olmak için yorucu ek maliyetler ödemeksizin doğayı ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

26 Şubat 2021
352 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN