0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Pirinç (Kızıl) Hurdası

Pirinç (Kızıl) Hurdası

Pirinç (kızıl) hurda kızıl ya da sarı renge sahiptir. Gündelik hayatımızda pek çok yerde karşılaşabileceğimiz pirinç alaşım aynı zamanda dayanıklı tüketim malzemelerinde kullanım ömrünü arttırabilmek maksadıyla kullanılmaktadır. İçeriğine pirinç alaşımı eklenen herhangi bir üretim malzemesinin darbelere ve korozyona karşı direnci artar. Dolayısıyla belirlenen ömrünün çok daha üzerinde bir süre ile kullanılabilir dayanıklı ve göz alıcı bir ürün haline gelir.

Pirinç alaşımların yaygın olarak kullanıldığı bir diğer alan ise, dekoratif ürünlerdir. Göz alıcı ve dikkat çekici pek çok dekorasyon ögesinde sıklıkla yer verilen bu alaşım aynı zamanda karyolaların dizaynları için de destek alınan maddelerden biridir.

Pirinç alaşım savunma sanayinde de oldukça geniş bir kullanıma sahiptir. Silahlarda ve mermi çekirdeklerinde yer alan pirinç alaşımın yaygın gündelik kullanımına paralel olarak hurda alanında da kendisine hatırı sayılır bir yer edinmeyi başarmıştır.

Pirinç (Kızıl) Hurdanın Hurdacılık Sektöründeki Yeri

Hurda piyasasında hemen hemen her materyalin yeri vardır. Pirinç alaşımın imal edilmesinde, bakır ve çinko bir arada kullanılır. Bakır ve çinko sektörün başlıca ham maddeleri arasında yer aldığından hurda sektöründe pirinç alaşımın iki ama bileşiği bünyesinde barındırması nedeniyle oldukça yüksektir.

Pirinç (kızıl) hurda fiyatları, elinizde hazır halde bulunan ve satmak istediğiniz hurdanın miktarı ile doğru orantılıdır. Satışını planladığınız hurda ne denli ağır ve miktar olarak fazlaysa, kazancınız o denli fazla olacaktır. Firmamız herhangi bir hurda materyalin alımında olduğu gibi pirin hurdanın alımını gerçekleştirirken de bulunduğunuz lokasyondan alım işlemi yapabilmektedir. Bu sayede fazladan nakliye bedeli ödemeksizin elinizdeki hurdayı saçma imkânınız olur.

Pirinç (Kızıl) Hurda Alım Satımında Firmamızdan Destek Alın!

Geri dönüşüme kazandırarak çevreyi ve doğayı korurken, aynı zamanda maddi kazanç elde edebilmenin en geçerli yolu hurda materyallerinizi firmamızla paylaşmanızdır. Bu sayede çocuklarınız için yaşanılabilir bir dünya yaratmanız aynı zamanda ülke ekonomisinin kanayan yarası hammadde israfının önüne geçme imkanı bulmanız mümkün olur.

Firmamız Pirinç (kızıl) hurda alım ve satımı hususunda da sektörün öncü kuruluşlarından biridir. detaylı bilgi ve siz e özel fiyatlar için mutlaka arayın.

26 Şubat 2021
182 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN