0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Makine Hurdası

Makine Hurdası

Makine hurdası ağırlıklı olarak endüstriyel seri üretim odaklı çalışan firmaların atıl durumdaki makinalarından elde edilmektedir. Bunun yanı sıra evlerimizde kullandığımız her eşya bir anlamda mekanik bileşenleri bünyesinde barındırdığından makinadan elde edilen hurda statüsünde değerlendirilebilir. Kullanılmayan makinaların tüm parçalarının içerisinde yer aldığı bu tür, geri dönüşüm sektöründe çok geniş bir yer tutmaktadır. Makinaların tekrar kullanılabilir parçalarının onarılarak ayrıştırılmasının ardından geriye kalan parçalar, hummalı bir çalışma için geri dönüşüm tesislerine yönlendirilir. Parçalar imal edildikleri ana malzeme göz önüne alınarak tekrar ayrıştırılır ve külçe, levha ya da doğrudan ekipman olarak üretim sürecinde yeni bir ürüne entegre edilir ve hayat verir.

Makine Hurdasının Fiyatını Ne Etkilemektedir?

Hurda sektöründen yeniden üretim sürecine girebilmek için işlenen tüm malzemelerin imal edildiği ana madde fiyat konusunda belirleyicidir. Malzemenin sahip olduğu demir, çinko, alüminyum ve ya bakır gibi metaller hurdanın alım ve satım fiyatını etkiler. Dolayısıyla makine hurdası gibi bir ayrıştırma ürününün net fiyat aralığı için içeriğinde ağırlıklı olarak yer alan ana malzemeye ve bu malzemenin alış ve ya satış fiyatına bakmak gerekmektedir.

Ayrıca makine parçalarının meydana getirdiği hurdaların ağırlıkları ve buna bağlı olarak boyutları da şüphesiz fiyat üzerinde etkili olacaktır. Hurda alım satımı yapan pek çok firma, ürüne göre borsada belirlenen fiyatlar üzerinden işlem yapmaktadır. Borsa fiyatları firmalar için bağlayıcı olmasa da büyük ölçüde belirleyicidir.

Makine Hurdası Alımı Ve Satımında Tek Adres Sanayihurdacisi.Com

Sanayi ekipmanlarında, CNC makinası, pres makinası, eksantrik makinası, lazer kesim ve ölçme aletleri, freze ve daha pek çok ekipmanın alım satımını gerçekleştiren firmamız, bu ürünlerin yanı sıra tüm evsel makine hurdası alım ve satım işlemini gerçekleştirmektedir.

Hurdacılık alanında pek çok materyalin alım ve satım işlemini gerçekleştiren firmamız siz değerli müşterilerimize alımlarında piyasa koşullarının çok altında fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca satım işlemlerimiz de piyasanın en uygun koşulları ile çalışabileceğinizin garantisi firmamızca verilmektedir. Maksimum müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla gönül rahatlığıyla tüm hizmetlerimiz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Makine Hurdacısı

26 Şubat 2021
821 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN