0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Kurşun (Akü) Hurdası

Kurşun (Akü) Hurdası

Kurşun ( akü) hurdası, kullanılmaz hale gelmiş araçların akülerinden elde edilen türlerden biridir. Atıl duruma gelmiş olan akülerin temel yapısında yer alan kurşun geri dönüşüm tesislerinde işlenerek ayrıştırılır ve üretime kazandırılır. Firmamız da 50 yılı aşan hizmet süresi içerisinde kurşun içeren materyallerin alım ve satımını hurdacılık amacıyla gerçekleştirmektedir.

Yaygın bir kullanım alanına sahip olan kurşun, hurdacılık sektörünün de vazgeçilmez materyallerinden biridir. Geri dönüşüm süreçlerinde ve yeni ürünlerin oluşturulması için yürütülen tüm üretim süreçlerin kurşundan sıklıkla yararlanılır.

Kurşun (Akü) Hurdası Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Kurşun (akü) hurdası fiyatları firmamızca borsa üzerinden takip edilen güncel fiyat verileri üzerinden belirlenmekte ve siz değerli müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz alım satım işlemlerinde itina ile kullanılmaktadır. bu sayede, kullanılmaz hale gelen ve atıl olarak adlandırılan hurdaların tarafımızca işlenmesi ve tekrar ekonomiye can vermesi mümkün olmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm faaliyetler çok yönlü fayda sağlar. Kişilerin ve kurumların ellerinde bulunan hurdanın ederinde değerlendirilebilmesi için alım ve satım işleri nakdi kaynak yaratır. Bunun yanı sıra, dönüştürülen ve yeniden üretilen malzemeler sayesinde ülkemiz ekonomisi çok sayıda ekonomik yükün altından kalkar ve özellikle ham madde konusunda ciddi tasarruf sağlanır.

Geri dönüşüm sektörü doğanın korunması ve yeni nesilleri yaşanılabilir alanlara sahip olması açısından da büyük önem taşımaktadır. Geri dönüşüme gönderilmek üzere toplanan tüm materyaller doğanın temizlenmesine katkı sağlar. Bu anlamda firmamız doğrudan hizmet verdiği sektör ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde dönüşümün bir parçası olur ve temiz doğa için öncü kuruluşlardan biri haline gelir.

Sanayihurdacisi.Com İle Değişim Ve Dönüşümün Halkası Olun

Kurşun(akü) hurdası gibi pek çok maddenin yeniden hayata kazandırılması için hizmet veren firmamız sayesinde siz de temiz doğa oluşturmak için adım atabilirsiniz. Bunu yaparken sahip olduğunuz hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Atmanız gereken ilk ve tek adım, firmamızın sahip olduğu site üzerinden bizlerle irtibata geçerek süreci başlatmaktır. Satışlarda piyasa fiyatlarının üzerinde rakamlarla, alımlarda ise çok uygun koşullarla ve tüm hizmetlerimizde maksimum müşteri memnuniyeti ile tarafımızdan destek alabilirsiniz.

26 Şubat 2021
162 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN