0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Kazan Sökümü

Kazan Sökümü

Kazan sökümü aktif olarak faaliyet gösteren ve ya artık kullanılmayan konut ya da iş yerlerinde sıklıkla alınan hizmetlerden biridir. değişen yaşam koşulları ve gelişen teknoloji ile birlikte pek çok konut ve işletme ısıtma işlemini kazan daireleri aracılığıyla sürdürmeyi bir kenara bırakmış, yeni nesil insan sağlığını tehdit etmeyen ve risksiz yöntemleri tercih etmiştir. Bu nedenle pek çok yapı için kullanılmayan kazanlar atıl duruma gelmiştir.

Kazanlar yüksek oranda hurda olarak ifade edilebilen metal materyallerle üretilmiştir. Gereksiz yere alan kaplayan bu ekipmanların söküm işlemi hem alandan tasarruf sağlar hem de kişilere maddi getiri elde edebilecekleri bir hurda malzemenin satısı konusunda yardımcı olur.

Kazan Sökümü İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Kazan sökümü artık kullanılmayan ve atıl duruma gelmiş bir ekipmanın sökülmesi gibi basit bir işlem olarak algılansa da doğru yöntemler izlenerek yapılmadığı takdirde ciddi boyutlarda can ve mal kayıplarına davetiye çıkarır. Bu sebeple hiçbir koşulda kişi ve kurumlarca bu ekipmanların sökümü gerçekleştirilmemeli kesinlikle ve kesinlikle uzman desteği alınmalıdır.

Kazanlar içerisinde süreç içerisinde kullanıma bağlı olarak bir takım zararlı ve basınçlı gazlar birikebilir. Şayet uygun taktikler söküm işlemi gerçekleştirilmezse, yüksek şiddete sahip bir patlama kaçınılmaz olacaktır. Bunun doğal bir sonucu olarak can kayıpları yaşanabilir. Ayrıca aktif olan bir iş yeri ya da konut patlamanın etkisiyle kullanılamaz hale gelebilir, maddi bir zarar görülebilir.  Doğru yöntemlerle sökülmeyen kazanların yaratabileceği kayıpların boyutlarına internetten yapılabilecek basit bir araştırmayla kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Güvenliğiniz İçin Kazan Sökümünde Sanayihurdacisi.Com’u Tercih Edin!

Firmamız müşterilerine sağladığı tüm hizmetlerde olduğu gibi iş güvenliğini maksimum düzeyde tutar. Bunun nedeni insan sağlığına ve çevreye karşı yüksek duyarlılığa sahip hizmet anlayışımızdır.

Kazan sökümü gibi çok daha yüksek hassasiyet gerektiren hizmetlerin verilmesi esnasında, uzmanlarımız konu ile ilgili olarak detaylı tetkikler gerçekleştirir. Teknik ekibimiz tarafında tüm riskler sıfıra indirilene de, tetkikler sürdürülür. Bunun doğal bir sonucu olarak, hiçbir biçimde risk söz konusu olmadan işlem tamamlanabilir. Maddi ve manevi kayıplar yaşamamak adına firmamızı tercih ederek sizin için en uygun olan hizmeti alabilirsiniz.

26 Şubat 2021
616 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN