0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Karışık Hurda Alımı

Karışık Hurda Alımı

Karışık hurda alımı genel itibariyle kapsamlı teknik ekipmana sahip olan firmalarca alınabilen hurdacılık ürünlerinden biridir. Bu ürünler herhangi bir maddenin ayırt edilmeksizin, sadece geri dönüşüme uygunluğuna bakılarak alındığı kapsamda değerlendirilir. Karışık hurdanın tesisler aracılığıyla işlenmesi, temiz bir doğanın gelecek nesillere miras bırakılabilmesi konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü geri dönüşümün temel mantığı herhangi bir ürünün üretim safhasında içerisinde yer alan bileşenlerinin tekrar kullanım için ayrıştırılması ve işlenmesidir.

Bu işlemle, birlikte dönüştürülen tüm materyaller, tekrar yeni bir ürünün hayat bulmasında kullanılır. Ne kadar çok ürün geri dönüşüme dâhil edilebiliyorsa, o kadar çok maliyet, iş gücü, tedarik azalır ve ekonomik anlamda tasarruf sağlanır. Yine ne denli geri dönüşüm işlemi yapılıyorsa, doğaya karışamayan madde toplanır ve çevremiz temiz kalır.

Karışık Hurda Alım Satımını Kimler Yapabilir?

Günümüzde hurdacılık alanında faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak karışık hurda alımı ve satımı söz konusu olduğunda, bu türü alabilen ve dolayısıyla satan firma sayısı oldukça azdır. Bunun başlıca nedeni firmaların her bileşeni ayrıştırabilecek ve işleyebilecek ekipmana sahip olmamasıdır. Firmalar yeterince kapsamlı ekipmana sahip değillerse, temin ettikleri karışık hurdanın işlenmesi sürecini yönetemeyeceklerinden, geri dönüşüm amacına ulaşamayacak ve maddi bir kayıp söz konusu olacaktır.

Karışık hurdanın işlenebilmesi için ayrıca firmaların alanından uzmanlaştırılmış teknik ve uzman personel ihtiyacı da söz konusu olacaktır. Bu tarz personellerin yetiştirilmesi süreci de bir hayli maliyetli ve zaman istemektedir.

Karışık Hurdalarınızın Alımında Sanayihurdacisi.Com

Firmamız yarım asrı aşkın süredir tek bir sektörde faaliyet gösteren köklü yapılanmalardan biridir. En çok hurda ihtiyacının karşılandığı bölgelerden biri olan Marmara bölgesinde kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden varlığını sürdürmektedir.

Karışık hurda alımı konusunda da sektörde lider konumdadır. Bunun başlıca nedeni, alanımıza dair tüm teknik ekipmanın edinilmesi ve süreçleri yöneten personellerimizin tüm donanımlara sahip olarak yetiştirilmesidir. Firmamız bu anlamda, tüm hurda alım satım işlemlerini piyasa koşulları ile paralel olarak gerçekleştirmekte ve bunu yaparken de müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktadır.

26 Şubat 2021
219 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN