0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Kalay Hurdası

Kalay Hurdası

Kalay hurdası, içeriğinde kalay barındıran ve kullanılmaz hale gelmiş tüm ürünlerden elde edilmektedir. İnsanoğlunun hayatının içerisinden geçmişten günümüze geniş bir yer kaplayan kalay elementi gri renge sahiptir. gündelik hayatımızda yeri olan ve hurdacılık sektöründe de yaygın olarak kullanılan konserve kutularının gri renge bürünmesi ve parlatılma işlemi kalay ile mümkün hale gelir. bunun yanı sıra, pek çok tedavi sürecinde de etken madde olarak kullanılan kay elementini yapısında doğrudan barındıran doğal yapılı ürünler de vardır.

Kalay Hurdası Alım Ve Satımı

Rengi gri olan tüm metallerin içeriğinde çeşitli endüstriyel işlemler sonucunda ayrıştırılabilen kalay yer almaktadır. Bu nedenle kalay geri dönüşüm için vazgeçilmez maddelerden biridir. Konserve kutularında, metal meşrubatların parlak dış yüzeylerinde kalaya sıklıkla rastlanabilir.

Firmamız kalay hurdası alımı ve satımı konusunda da öncü konumda olan bir firmadır. Dolayısıyla sahip olduğunuz tüm hurdalarda olduğu gibi, kalay içerikli hurdalarda firmamızca alınıp satılabilmektedir. Piyasa fiyatının üzerinde alım ve piyasa fiyatının altında bir satım politikasına sahip olan sanayihurdacisi.com, İstanbul’un Anadolu yakasında ve Avrupa yapa yakasından adresinizden hurdalarınızı alabilmektedir. Bunun yanı sıra, İstanbul’a yakın lokasyonlarda yer alan tüm çevre illerden de söz konusu hurdaların teslimi sağlanır.

Kaliteli Hizmet İçin Firmamızı Arayın

Sanayihurdacısı.com olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize, hurdacılık alanında almak istediğin tüm hizmetlerin yanı sıra yıkım hizmetleri, söküm işlemleri, hafriyat çalışmaları iş yeri ve atölyelerin sökümü gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Uzman teknik ekibimiz ve alanında eğitim alarak profesyonelleşmiş personellerimiz ile pek çok hizmeti aynı anda kaliteli bir biçimde firmamızdan kolaylıkla alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve projelendirme çalışmaları için, kurumsal sitemiz üzerinden bilgi alabilir, ya da doğrudan kesintisiz hizmet verdiğimiz iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kalay hurdası ve daha pek çok geri dönüşüm materyalinin tekrar üretim sürecine dâhil edilebilmesi için, bizleri arayın. Hem maksimum seviyede kaliteli hizmet alın hem de doğayı ve çevreyi geri dönüşümle koruyarak gelecek nesillere güzel ve yaşanılası bir dünya bırakın.

26 Şubat 2021
271 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN