0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy hurda alımı en faal olarak çalışan ilçelerden biri olmuştur. Her türlü hurda malzemesi değerine alınarak geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Eskimiş, kullanılamayacak hale gelmiş hurda malzemeleri doğaya terk edilmek yerine yeniden istihdama faydalı hale getirilirler.

Hurda sektöründe önemli olan hurda olarak değerlendirilebilecek malzemelerin iyi tanınmasıdır. Her malzemenin farklı bir fiyatı ve satılacak alanı vardır. İçlerinde metaller en çok alıcı bulan hurda malzemeleridir. Kağıt, karton, cam, plastik gibi ham maddeler de binlerce ton hurda malzemesi olarak toplanarak yeniden kullanılmak üzere piyasaya çıkarılır.

Elinizde değeri olan hurda malzemeleri olduğunu düşünüyorsanız işi bilen uzman birine danışmanız avantajlıdır. Hiçbir değeri olmayan bir malzemeyi elinizde boşuna da tutuyor olabilirsiniz.

Hurda Cam Satışı

Değeri en yüksek hurda malzemelerinden biri de camlardır. İnşaat alanlarından, yıkılan binalardan, ev atığı olarak, fabrikalardan ve çeşitli sektörlerden toplanan cam atıkları renklerine ve özelliklerine göre depolarda ayrıştırılarak toplanırlar. Kadıköy hurda alımı bireysel anlamda çalışan ve büyük firmalar olarak hizmet veren pek çok farklı hurdacı alternatifine sahiptir.

Camlar renklerine ve özelliklerine göre ayrıldıktan sonra geri dönüşüm tesislerine gönderilirler. Burada tekrar bir temizliğe sokularak atıklardan arındırılırlar. Yalnızca cam kaldığında eritilirler ve eritme ocaklarında tekrar şekil verilerek soğutulurlar. Böylece atık haline gelmiş her cam yeniden sıfır cam olarak kullanıma hazır olur.

Hurda Malzeme Satışı

Hurda alım satımında en dikkat edilmesi gereken hususlardan biri malzemenin iyi değerlendirilmesidir. Hurda değeri ne kadardır, geri dönüşüme uygun mudur bunu anlayabilecek birileriyle çalışmak gerekir. Kadıköy hurda alımı için uzman hurdacılardan her zaman yardım alabilirsiniz.

Hurda olarak satmak istediğiniz malzemenin piyasada belli bir fiyat aralığı vardır. Size verilen teklif bu fiyat aralığının altında olamaz. Eğer olursa başka bir firma bulmanız daha iyi olacaktır. Hurda satmadan önce fiyat araştırması yapmak bu bakımdan önemlidir.

Teknolojinin gelişmesiyle hurdanın değerini hızlı bir şekilde belirleyen sensörler üretilmiştir. Bu cihazlar sayesinde hiçbir kandırmaca olmadan güvenle hurda alım satımı yapabilirsiniz. Fiyatları çok yüksek olmayan bu cihazları sipariş verebilirsiniz.

16 Ocak 2015
2.199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN