0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

FATİH HURDA ALIMI

FATİH HURDA ALIMI

Fatih hurda alımı veya satışı yapmak istiyorsanız profesyonel hurda firmaları ile irtibata geçebilirsiniz. Hurda artık kullanılamayacak kadar eskimiş eşya demektir fakat bu eşyalar geri dönüşüm yoluyla tekrar faydalı olarak kullanılabilirler.

Her ilçeye hizmet götüren firmalar toplu alım gerçekleştirerek daha sonra geri dönüşüm tesislerine gönderirler. Hurda değerinde olan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Demir, bakır, alüminyum, çinko gibi metal hurdaları
  • Beyaz eşya, elektronik cihaz, soba, kalorifer peteği gibi evsel atıklar
  • Araç, araç yedek parçaları, akü
  • Kağıt, karton, cam, pet şişe, cam şişe gibi malzemeler

Hurdalar geri dönüşüm tesislerinde eritilmek yoluyla yeniden sıfır halde ham madde haline getirilirler. Firmalar da bu ham maddeleri satın alırlar.

Hurda Bilgisayar Satışı

Elektronik cihazların kullanımı günümüzde çok artmıştır. Her yıl yeni modellerin çıktığı elektronik cihaz piyasası aslında çok büyük bir atık yığını da demektir. Eskimiş, çalışmaz haldeki cihazlarınızı çöpe attığınızda doğada uzun süre kaybolmazlar. Bu da çevre kirliliği demektir. Fatih hurda alımı bilgisayar için hurdacı ile anlaşabilir ve satıştan bir miktar kazanabilirsiniz.

Elektronik cihazlar parçalanarak işe yarar parçaları ve ekran camları alınır. Daha sonra geri dönüşüm tesislerinde işlenirler. Hurdacılık sektörü doğayı korumayı amaçlayan bir sektördür.

Her ürüne göre fiyatlandırma farklı yapıldığı için en doğru fiyatı veren firmayla çalışmak sizin için avantajlı olacaktır.

Hurda Buzdolabı Satışı

Beyaz eşyalar yüksek kazanç getiren hurda malzemelerinden biridir. Yenisini alınca eskisini atmak yerine hurdacıya verebilirsiniz. Artık çalışmayan beyaz eşyalar parçalanarak içlerinden demir, alüminyum gibi pek çok metal çıkarılır. Fatih hurda alımı bünyesinde gelişmiş bir ilçedir.

İnsanların geri dönüşüm konusunda bilinç kazanması geleceğimiz için de oldukça önemlidir. Ülke ekonomisine katkı sağlayan hurda alım satımı sayesinde kendi kaynakları ile geçinebilen bir ülke olmaya devam ederiz.

İstediğiniz bilgiyi web sitesi üzerinden temin edebilir ve hurdacı çağırdığınızda süreç ile ilgili ön bilgi alabilirsiniz. Elinizdeki eşyaların ederi kadar ücret size hemen satış aşamasında verilir ve hurdalar adresinizden alınır. İşlemler oldukça hızlı ve kolay gerçekleşir.

20 Mart 2021
554 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN