0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Elektrik Motoru Hurdası

Elektrik Motoru Hurdası

Elektrikli Motoru Hurdası çok değişkenlik gösteren yapılara sahiptir. Sökülmesi ve madenlere ayrıştırılması oldukça zordur. Maden miktarı her motorda farklılık gösterir.

Elektrik Motoru Hurda Fiyatı kilogramı 11 – 34 TL arasında değişmektedir. Bu durum adresinizde veya göndereceğiniz resimler vasıtası ile bilgisi tarafınıza aktarılır.

Elektrikli Motor Hurdası

Elektrikli motor hurdası kişisel ya da endüstriyel kullanım için üretilen ve farklı işlevleri olan tüm motorların kullanım ömrünün tamamlamasıyla elde edilmektedir. Elektrikli motorlar kullanım süreleri boyunca farklı görevleri yerine getirmek için tasarlanmışlardır. Uzun süreli bir kullanım da vaat e3den bu ürünlerin, bileşenlerinde hurdacılık sektöründe yaygın olarak değerlendirilebilen materyaller bulunur. gövdesi genel itibariyle dayanıklı metallerden imal edilen motorların iç mekanizmalarında da, çok sayıda geri dönüşüme uygun devre ve kablo yer almaktadır. Gündelik ve kişisel kullanıma uygun olan elektrikli motorlar olduğu gibi, endüstriyel seri üretimde kullanılmak üzere zaman ve üretim bazında seri olan türlerde elektrikli motorlar da üretilmektedir.

Elektrikli Motor Hurdası Nelerde Kullanılabilir?

Bu motorlar kullanım ömrünü doldurduktan sonra atıl duruma gelir ve bulunduğu alanda büyüklüğüne bağlı olarak hem alanı işgal etmesi hem de çevreyi kirletmesi gibi bir durum ile karşılaşılabilir. Böyle bir durumda, üretilecek en makul çözüm elektrikli motor hurdası haline getirilerek tekrar üretim sürecine dâhil olabilmesi için geri dönüşüme yollanmasıdır.

Elektrikli motorların geri dönüşüm süreçleri, ham hali ile başlamaktadır. Hurdaya gitmeden öneki süreçte kişiler ve ya kurumlarca aktif olarak çalışan ve tekrar kullanılabilir durumda olan malzemeleri çıkarılarak değerlendirilebilir. Ayrıştırmanın sonrasında geride kalan ve onarılamaz hale gelen diğer parçalarının hurdacılık alanında mutlak surette yeri bulunur. İçerisinde yer alan devrelerden, plastik akşamlara ve dayanıklı metallerle uzun süreli kullanım amaçlı üretilmiş sağlam motor gövdelerine kadar pek çok parça geri dönüşüm için eşsiz ve verimli parçalar olarak değerlendirilebilir.

Geri dönüşüm sürecinin sonunda ayrıştırılan ve sınıflandırılan elektrikli motor hurdası, takip eden süreçte hayat vereceği yeni üretim konusuna göre farklı biçimlerde levha, külçe ya da doğrudan tasarım parça olarak şekillendirilebilir.

Elektrikli Motorların Yeniden Hayat Bulması İçin Firmamızı Tercih Edin

Firmamız faaliyet hayatına başladığı günden bu yana ülkemizin ekonomik anlamda desteklenip kalkınabilmesi adına çalışmalarını yürütmektedir. Pek çok geri dönüşüme uygun atığın ve hurdanın alım ve satımı ile ilgili olarak yaptığımız çalışmalar aynı zamanda doğayı ve çevreyi korumayı amaçlar. Siz de hurda ürünleriniz için vakit kaybetmeden bizlerle irtibata geçin.

Elektik Moturu

26 Şubat 2021
2.837 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN