0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Elektrik Malzemesi Hurdası ( Şalt Pano )

Elektrik Malzemesi Hurdası ( Şalt Pano )

Elektrik malzemesi hurdası, hurdacılık sektöründe kullanılan ve sıklıkla geri dönüşüme dâhil olabilen materyaller içermektedir. Artık kullanılamayacak durumda olan elektrik malzemelerinin içermiş oldukları atıl parçaların hurda firmalarınca alınarak uygun koşullarda işlenmesi ile bu ürünler geri dönüşüme dâhil olmaktadır. Yapılan tüm işlemler sonucunda büyük ölçüde doğan korunmakta ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlanmaktadır. Geri dönüşüme elverişli olan tüm atıl durumdaki malzemelerin toplanması doğanın ve çevrenin kirlenmesinin önüne geçerken, bu ürünlerin uzman firmalarca hurdaya dönüştürülmesi ham maddenin korunmasını dolayısıyla düşük maliyette yeni ürünler elde edilerek ülke ekonomisinin sekteye uğramamasını sağlamaktadır.

Elektrik Malzemesi Hurdası Nereden Alınır?

Hurdacılık sektöründe ciddi bir yere sahip olan ve işlendiği takdirde büyük faydaları bulunan elektrik malzemesi hurdası kullanılamayan durumda olan her yapıdan temin edilebilmektedir. Bunun yanı sıra üretilen ve bir nedenle kullanılamayacak durumda olan tüm elektrik malzemeleri geri dönüşüm için uzman kişilerce ayrıştırılarak hurdaya dönüşür ve tekrar kullanıma hazır hale gelmiş olan ürünler üretilebilir.

Günümüzde pek çok yapı içerisinde elektrik malzemesi yaşamsal bir gereklilik olarak yer almaktadır. Bu yapılar içerisinde konutlar, işletmeler, depolar, eski fabrikalar ve daha pek çok yapı yer alabilmektedir. Elektrik malzemeleri içerisinde plastik, bakır çinko gibi pek çok farklı bileşen bulunabilir. Bu anlamda çok yönlü bir hurda malzemesidir. Ürünlerin hurda fiyatları, hurda alımı yapan işletmeler tarafından belirlenmekte olup, söz konusu fiyat aralığını belirleyen kesinlikle hurdanın sahip olduğu ağırlıktır.

Elektrik Malzemesi Hurda Alım Satımı İçin Sanayihurdacisi.Com

Firmamız uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile birlikte tüm hurdacılık hizmetlerine dair mutlu müşterilere sahiptir. Tarafımızdan alacağınız her hizmette müşteri memnuniyetini en uygun fiyat koşulları ile sağlamayı hedeflemekteyiz.  Bu anlamda, tüm alım satım hizmetlerinde olduğu gibi elektrik malzemeleri hurdası konusunda da verdiğimiz hizmetler çerçevesinde kaliteden hiçbir biçimde ödün vermemekteyiz.

Sahip olduğunuz hurdanın alımı ve satımı için firmamız ile mutlaka irtibata geçin. Doğrudan hurdanın yerinden alınması hususunda sağladığımız nakliye hizmeti ile birlikte ek maliyet gerektirmeden satışınızı8 ve alımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

26 Şubat 2021
1.103 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN