0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Elektrik Kablo Hurdası

Elektrik Kablo Hurdası

Elektrik kablo hurdası, gündelik hayatta kullanılan pek çok elektrik tesisatı içerisinde yer alan kablolardan elde edilmektedir. Kablonun dış yüzeyini kaplayan ve güvenliği sağlamayı hedefleyen kalın plastik tabakanın soyulması ile birlikte içerisinden çıkan kablo telleri hurdaya konu olan malzemelerdir. Bu kabloları soyma işleminde, özel olarak tasarlanmış olan ve hatasız bir biçimde soyma işlemi gerçekleştiren endüstriyel soyma ekipmanları kullanılır.

Genel itibariyle kablolar içerisinde çıkarılan bakır teller, kullanıma bağlı olarak tekrar şekillendirilir. Bu şekillendirme süreci geri dönüşümdür. Yapılan bu işlem ile hem doğayı ve çevreyi korumak mümkün olurken, hem de atıl durumda olan ve kullanılamayan bir maddenin tekrardan kullanıma hazırlanması ülke ham maddeden yapılan tasarruf ile birlikte ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Elektrik Kablo Hurdasının Kullanım Alanları

Elektrik kablo hurdası yaygın olarak kullanılan oldukça nitelikli bir geri dönüşüm materyalidir. Özellikle kullanılmayan konutlardan, işletmelerden çeşitli nedenlerle kullanılamayacak duruma gelen elektrik hatlarından temin edilen bu hurda çeşidinin kıymeti kabloların üretim aşamasında kullanılan metallerden ileri gelir. Endüstriyel kablo soyucuları aracılığıyla ayrıştırılan metal kablo telleri tekrar kullanım için şekillendirilir.

Geri dönüşüm sürecinin tamamlanması sonrasında üretilecek ürünün niteliğine göre elde edilen hurda metalleri, sac levha, külçe ya da doğrudan üründe kullanılmak üzere parçaya dönüştürülebilir. Bu tarz ürünlerin işlenebilmesi ve amacına uygun biçimde kullanılabilmesi için uzman teknik personele ve üretim için uygun olan ekipmanlara ihtiyaç vardır.

Elektrik Kablosu Hurdaları İçin Fiyat Teklifinizi Hazır

Son derece yaygın bir kullanıma sahip olan ve içeriğindeki genel anlamdaki bakır ve çelik için yüksek satış fiyatları olan elektrik kablo hurdası için firmamızdan destek alabilirsiniz. Alım konusunda doğrudan araç ile nakliye hizmetini sağladığımız hurda alımlarınızın piyasa fiyatının çok üzerinde firmamıza iş birliği ile satabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan alımını gerçekleştireceğiniz tüm hurda çeşitleri için kaliteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyat garantimizden yararlanabilirsiniz.

Alanında hurdanın ölçümün ve değerlendirilmesinin yapılarak nakliye ile sonuçlandıran alım ve satım işlemleriniz için bizlerle irtibata geçin size özel tekliflerimizi ve fırsatlarımızı yakından takip edin!

26 Şubat 2021
268 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN