0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Elektrik Kablo Hurda Fiyatı

Elektrik Kablo Hurda Fiyatı

Elektrik kablo hurda fiyatı hurda sektöründe en değerli görülen dönüştürülebilir atıklardır. Ülkede ki ekonomiye geri dönüşüm yoluyla büyük katkıda bulunmaktadır. Kablonun içlerinde çoğunluk değerli madenler bulunur. İçinde bakır madeni barındıran kablolar en değerli kablolardır. İçerisinde barındırdığı bakır miktarı ne kadar yüksekse kabloda o kadar değerli ve fiyatı yüksektir. Elektrik elektronik sanayisinde kullanılan kabloların içerisinde çoğunlukla bakır vardır. Bu sebepten dolayı hurdacılık sektöründe önemi çok fazladır. Geri dönüşüme gidip ülke ekonomisine ve hurdacılara katkısından dolayı hurdacılar tarafından satın alınır.

Sanayihurdacısı.com hurda kabloya en iyi fiyatı verip en iyi güvenilir hizmeti sunmaktadır. Kablonun değerinin artması ve içindeki madene ulaşmak için kabloya soyma işlemi uygulanır. Çıkan maden parçalar ve plastikler tek tek satılabilir.

Elektrik Kablo Hurda Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Elektrik kablo hurdası fiyatı kablo içindeki madenin türüne ve maden miktarına göre değişir. Fiyat belirleme diğer önemli parametreler ise değişen dolar kuru ve güncel metal borsasının belirlediği taban fiyatlardır. İçerisinde bakır madeni bulunduran bakır kablo hurdası diğer bir tabirle kablo atıkları elektrik, elektronik ve sanayide kullanılan her türlü kablo atıklarının genel adıdır. Bu kablo hurdaları içlerindeki bakır madenine göre değer kazanır.

Hurda kablo piyasasında kabloya en iyi fiyatı sanayihurdacısı.com verir. Her türlü elektrik kablo geri dönüşümleri ürün sahibinin yerinden alarak onlarında kazanç sağlamasını hedefler. Kablolar kablo soyma yöntemi kullanılarak insanlara ve doğaya zarar vermeden geri dönüşüme katılır.

Güvenilir Elektrik Kablo Hurdasının Tek Adresi  Sanayihurdacısı.com

Elektrik kablo hurda fiyatı arayanlar için güvenilir, işinde başarılı tek adres sanayihurdacısı.com’dur. En iyi fiyat üzerinden ticaret yapmaya çok önem verir. Kablo hurdasının değeri için en titiz şekilde hurdaların arasına yabancı madde karışıp karışmadığı kontrol edilir. Her kalınlıktaki ve ebattaki hurda kabloları soymak için gerekli donanıma sahiptir. Bakır ve kabloyu birbirinden ayırmak için kullanılan ilkel yöntemler kablodaki bakırın değerinin düşmesine sebep olur.

Hurda kablo fiyatları en yüksek değerini diğer yıllara göre 2020 yılında zirvede görmüştür. Birçok hurda gibi kablo hurdası da alan sanayihurdacısı.com firması müşterinin elinde bulun bütün kablo ve bakır hurdaları yerinde ücretsiz nakliyat ile en yüksek fiyattan nakit olarak alımını sağlar.

24 Şubat 2021
613 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN