0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Demir – Metal Hurdası

Demir – Metal Hurdası

Demir metal hurdası geri dönüşüme katılan metaller içerisinden en yaygın olana ve en uylaşılabilir konuma sahip olan metaldir. Neredeyse her yer yerde demir yaygın olarak kullanılır. Bu sayede sanayi atıklarından evsel atıklara gündelik hayatta yer alan ve kullanım ömrünü dolduran pek çok eşyadan demir hurda atık elde etmek mümkün olur.

Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda ürün alımını ve satışını gerçekleştiren firmalar demir, alüminyum, bakır ve daha pek çok metalin alımını gerçekleştiren firmalardır. Bu firmalar müşterileri tarafından yönlendirilen geri dönüşüme katılabilecek hurdaları belli işlemlerden geçirerek, tekrar kullanıma uygun hale getirmektedirler. Geri dönüşüm süresinde gerçekleştirilen işlemlere bağlı olarak ortaya çıkacak geri dönüşüm demirin kalitesi ve takip eden süreçte yeni üretim sürecine dahil olduklarında ortaya çıkacakları ürünleri kalitesi şekillenir.

Demir hurdası fiyatları söz konusu olduğunda, söz konusu hurdanın alıcılar tarafından bedelini belirleyen belli bir otorite söz konusu değildir. sadece her üründe olduğu gibi fiyat aralığı uygulamaları yer alır. Bunun dışında pek çok firma kendisi alım ve satım fiyatını büyük ölçüde müşterilerine bağlı olarak şekillendirmektedir.

Bu anlamda doğru alım satım firmaları ile çalışmak, satışını yapacağınız hurdanın kalitesinin iyi bir biçimde ölçümlenmesi ve birim fiyatının buna bağlı olarak etkilenmesinde etkili olur. Demir hurdanın fiyatını her anlamda sahip olduğu ağırlık, boyut ve kalite belirlemektedir.

Demir Hurda Alım Satımı İçin Firmamızı Tercih Edin

Firmamız tüm hurda alım ve satım işlemlerinde olduğu gibi demir hurdası alım satımında da hizmet vermektedir. hurdanın ağırlığına boyutuna ve kalitesine bağlı olarak satış ve alış fiyatlarımız uzmanlarımızca belirlenmektedir. Hurdanın yerinden alımı özel donanımlı araçlarımızla gerçekleştirilebilmektedir. Bu anlamda firmamızı tercih ettiğinizde ekstra nakliye bedeli ödemeksizin satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanayihurdacisi.com sitesi olarak İstanbul İli’nin Avrupa ve Anadolu yakasında yer alan tüm ilçelerine, bunun yanı sıra Marmara Bölgesi içerisinde yer alan tüm çevre illerine hizmet verebilmektedir. Hurda alım ve satımı için yapmanız gereken tek şey firmamızla irtibata geçmektir. Uzman kadromuz, piyasanın altındaki satış ve makul alım tekliflerimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti hedefleyen hizmet politikamızla sizlerleyiz.

26 Şubat 2021
293 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN