0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Çinko Hurdası

Çinko Hurdası

Çinko hurdası hurda sektöründe kullanım açısından dördüncü sırada yer alan oldukça verimli bir türdür. Geri dönüşüm sürecine dâhil olmak üzere özellikle kullanım dışı kalmış araçlardan, elektrik malzemelerinden, pil gövdelerinden ve çeşitli sektörlerce kullanılan döküm kalıplarından elde edilmektedir. Ayrıca ağırlıklı olarak çatıların kaplanmasında levha şeklinde bulunur.

Çinko çevresel koşullara bağlı olarak aşınmanın ve korozyonun en az gözlemlemediği metallerden biridir. Bu anlamda gündelik hayatta karşımıza çıkan ve hemen her alanda kullanılan dayanıklı ürünlerin tamamında belli ölçülerde bulunur.

Çinko Hurdası Alan Firmalar Hangileri?

Hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma hurda çinko alım satımı hususunda da hizmet vermektedir. Ancak bu firmalarla gelişigüzel bir biçimde çalışmak, kişilere ve ya satıcı kurumlara ekonomik açıdan zarar verebilmektedir. Ederinin altında sunulan fiyat teklifleri veren firmalarla çalışmak önerilmez.

Bunun yanı sıra, bu tarz firmalar geri dönüşüm sürecini mevzuata uygun bir biçimde sürdürmeyebilir. Böyle bir durumda da doğanın ve çevrenin telafi edilemez zararlar alması kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkar.

Geri dönüşüm sürecinde çinko hurdası diğer pek çok metalde olduğu gibi hummalı işlemlere tabi tutulara yürütülmektedir.  Kaliteli ürünler alınabilmesi için tüm sürçlerin uzman kişilerce yönetilmesi ve ihtiyaç duyulan tüm işlemlerin eksiksiz bir biçimde yapılabilmesi için tüm ekipmanların bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün kalitesi düşecektir.

Güvenilir Çinko Hurdasının Tek Adresi Sanayihurdacisi.Com

Yaygın kullanımı ile demir dışındaki diğer metallerden biri olan çinko hurdasının alım ve satım işlemi de doğrudan firmamızca gerçekleştirilmektedir. İstanbul ve çevre illerde hurda alanında sağladığımız hizmet ile elinizde bulunan Çinko hurdaları değerinin çok altında fiyatlarla temin edebilmeniz ve değerinin üzerinde fiyatlarla satın alabilmeniz firmamız bünyesinde mümkün hale gelmiştir.

Tüm hurda hizmetlerinde olduğu çinko hurdası konusunda da tüm müşterilerimize hurdanın yerinden alınması ve herhangi bir beden ödemeden nakliyesinin yapılması konusunda destek sağlamaktadır. Bu sayede geri dönüşüme yönlendirilmek üzere elinizde bulunan atık materyallerinizin ya da hurdalarınızın taşınması sürecinde ekstra bir nakliye bedeli ödemeksizin ihtiyaç duyacağınız en kaliteli ve uzman hizmeti alabilme imkanınız olmaktadır.

26 Şubat 2021
440 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN