0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

BÜYÜKÇEKMECE HURDACI

BÜYÜKÇEKMECE HURDACI

Hurda alım ve satım hizmetleri, farklı özelliklerdeki hurda kapsamında bulunan malzemelerin belirli bir fiyattan alınması ve gereksinim duyanlara satılması işlemini kapsamaktadır. Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması son dönemlerde türlü firmalar tarafından yapılan alım-satım işlemleri ile mümkün olmaktadır. Bizler de sanayi hurdaları alımı konusunda yıllardır sektöre büyük katkı sağlayan firmaların başında yer alıyoruz. Özellikle Büyükçekmece hurda alımı denildiği zaman akla ilk gelen firma olmanın gururuyla sektöre canlılık kattığımıza inanıyoruz.

Sanayi Hurda Alımı Hizmetleri Nelerdir?

Fabrika Sökümü: Artık üretim yapmayan ya da hakkında yıkım kararı alınan fabrikalardan her çeşit demir kapı, galvanizli boru, çelik, alüminyum saç, çatı malzemeleri ve eski makineleri satın alma işlemi yapıyoruz. Fabrika söküm işlerinizi alanında uzman ekibimiz ile birlikte son derece titiz bir şekilde yapıyoruz.

Sanayi Atıkları Hurda Alımı: Petrol rafineleri, otomobil fabrikaları, elektrik üretim santralleri, çimento fabrikaları, tekstil fabrikaları ve bunlar gibi pek çok yerde çok sayıda önüne geçilemeyen atık üretilir. Doğru değerlendirilip arıtılmazlar ise bu atıklar çevre ve kişi sağlığı bakımından tehdit oluşturur. Dünyanın pek çok bölgesinde, fabrikaların sebep olduğu kirlilik gerektiği gibi kontrol edilip, engellenmektedir. Bu, fabrikaların yer aldığı bölgede yaşayan insanların solunum yolları rahatsızlıkları, enfeksiyon gibi pek çok problemle karşılaşmasına sebep olmaktadır. Sanayi atıkları arasında geri dönüştürülebileceğimiz hurdalar da yer alır. Bu hurdaların geri dönüşüme girmesi açısından hurdacılara satılması en mantıklı seçenektir. Bizler yıllardır alanında tecrübeli ekibimiz ile beraber, kendi aracımızla bulunduğunuz bölgeye gelerek hurdalarınızı değerinde ve nakit ödeme ile satın alıyoruz. Böylece hem çevre kirliliğinin önüne geçiyoruz hem de sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz örnekler dışında makine dairesi sökümü, kapanan iş yeri sökümü, kazan sökümü, fabrika sökümü gibi daha pek çok hizmet sanayi hurda alımı hizmetleri kapsamına giriyor. Bu alanda güvenilir bir firmadan destek almak isterseniz https://sanayihurdacisi.com web sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

22 Mart 2021
215 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN