0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

BEYOĞLU HURDACI

BEYOĞLU HURDACI

Beyoğlu hurda alımı firmaları her yıl binlerce ton hurda malzemesini geri dönüşüme kazandıran firmalardır. Hurda malzemeleri genelde işe yaramaz, kullanılamaz eşyalar olarak düşünülür ama geri dönüşüm sayesinde hem istihdam hem de doğayı korumak için çok önemli bir iş koludur.

Hurda malzemeleri arasında en çok kullanılan demir, bakır, çinko gibi metaller en çok kazandıran malzemelerdir. Toplanan metaller öncelikle depolarda benzerlerine ayrıştırılır. Sonra geri dönüşüm tesislerine gönderilerek tekrar atıklarından temizlenir. En son olarak eritilerek eritme ocaklarında yeniden ham madde haline getirilirler.

Üretici, imalatçı firmalar için ham madde bulma konusu zor olabiliyor, hurda geri dönüşümü sayesinde ham maddeyi kolay elde etmenin yolu açılıyor.

Hurda Alım Satım Sitesi

Elinizde değerlendirmek istediğiniz hurda malzemeleri varsa internet web sitesindeki telefon numarasını arayarak hurdacı çağırabilir ve satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İrtibat kurduktan sonra elinizdeki hurda değer taşıyan eşyaları geri dönüşüme göndererek çevremizi de korumuş olursunuz. Beyoğlu hurda alımı için profesyonel firma ile çalışmak önemlidir.

Elinizdeki malzemenin ederi ne kadarsa size o fiyat teklif edilir ve işlemler kayıt altına alınır. Ekonomik olarak katkı sağlayan geri dönüşüm sistemi artık yararı kalmamış eşyaları yeniden işe yarar hale getirir. Sektörlere ham madde sağlayarak ithalat oranını da azaltmış olur. Her yönüyle avantajlı olan hurda alım satım özel fiyatlarla herkesin yapabileceği bir iştir.

Hurda Alım Merkezi

Evimizdeki her eskimiş elektronik ya da beyaz eşya hurda değeri taşıyabilir. Beyoğlu hurda alımı için aradığınızda size vakit kaybettirmeden evinizden gelip teslim alınır. Teslim alma haricinde eğer evinizde temizlemek istediğiniz bir depo varsa hurda ile anlaşarak deponuzu temizletebilirsiniz.

Özellikle inşaat sektöründe hurda malzemesi atıkları çok fazladır. Bu malzemeler doğaya atılırsa büyük bir kirliliğe yol açabilir. Hurda alım satımı bu kirliliği önler. Hurdacı denen kişiler de evlerden hurda parçaları toplayarak daha sonra büyük hurda merkezine satarlar. Burada binlerce ton hurda malzemesi yeniden ham madde haline getirilerek şirketlere ham madde olarak temin edilirler. Hurdacılık ülke ekonomisi için büyük bir sektördür.

22 Mart 2021
461 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN