0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

BEŞİKTAŞ HURDACİ

BEŞİKTAŞ HURDACİ

Beşiktaş hurda alımı konusunda yoğun bir istihdama sahip olan ilçedir. Hurdacılık teknoloji geliştikçe daha çok gelişmiş bir sektör olarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlar.

Evimizde bulunan eskimiş, kullanılamaz eşyaları çöpe atacağımıza hurda alım satımında kullanarak hem kazanç sağlamış oluruz hem de çevre kirliliğini önlemiş oluruz. Geniş bir toplama ağı ile İstanbul’un her ilçesinde hurda alımı gerçekleşir. Güncel fiyat bilgisine internet web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hurda malzemeleri kilogram üzerinden tartılarak satın alınırlar. En iyi fiyatlar için profesyonel bir firmayla çalışmak avantajlıdır. Evinizde ya da iş yerinizde fazla yer kaplayan kullanılmayan eşyalardan kurtulmanın en avantajlı yolu geri dönüşüme kazandırmaktır.

Hurda Demir Alanlar

Hurda alım satım ülkemizde büyük bir sektördür ve ülke kalkınması için önemlidir. Kişisel olarak geri dönüşüme gönderilebilecek olan ürünleri ayrıştırdığınızda siz de doğayı korumak adına bir adım atmış olursunuz. Beşiktaş hurda alımı için en iyi fiyatlar elinizdeki malzemelere göre değerlendirilir.

Hızlı ve karlı bir iş olan hurda alım satımı içerisinde geri dönüşüme en fazla gönderilen ürünler metal parçalardır. Demir eğer madenden çıkarılması beklenirse elde edilmesi zor bir metaldir. Geri dönüşüm sayesinde piyasada demir ham madde bulunması daha kolaylaşır. Maliyeti düşüren geri dönüşüm ile elde edilen metaller madenden ilk çıkarılan hallerindeki gibi saf ve temizdir. İşlevselliğini tamamen geri kazanırlar.

Hurda Alım Satım İstanbul

İstanbul milyonlarca kişinin yaşadığı bir metropol şehirdir ve her yıl binlerce ton atık ürün ortaya çıkmaktadır. Hurda malzemeleri olarak değerlendirilebilecek atık ürünler şu şekilde sınıflandırılır:

  • Evsel atıkları
  • Endüstriyel atıklar
  • Tıbbi atıklar
  • E-atık

Doğaya atılan tüm bu atıklar devasa bir çevre kirliliği oluşturur. Beşiktaş hurda alımı için her türlü atık malzemeniz değerlendirilmek üzere alınır. Büyük firmalar atık malzemeleri depolarda ayrıştırarak geri dönüşüm tesislerine gönderirler.

Cam, kağıt, plastik, karton gibi malzemeler de en çok geri dönüşümü sağlanan malzemelerdir. Bizler sokaklarda özel olarak koyulmuş geri dönüşüm kutularına evimizdeki kağıt, cam, plastik ürünleri atmayı alışkanlık haline getirirsek bu bile geri dönüşüm için büyük bir adımdır.

22 Mart 2021
358 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN