0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

BAYRAMPAŞA HURDACI

BAYRAMPAŞA HURDACI

Sanayi Hurdacısı olarak, firmamız yıllardır Bayrampaşa hurda alımı alanında faaliyet göstermektedir. Bu alanda sağladığımız kaliteli hizmet sayesinde, müşterilerimiz hem hurda alımı hem de hurda satışı için bizi ilk tercihleri arasında görmektedir. 7 gün 24 saat hizmet prensibini benimseyen firmamız, bu alanda sahip olduğu deneyimi, müşteri memnuniyetini arttırmak adına, sizlere yansıtır.

Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız, hurda alımlarını sektördeki en yüksek fiyatlardan gerçekleştirir. Bu konuda, her zaman müşteri ihtiyaç ve taleplerini ön planda tutar. Sanayi tipi hurda alımlarında doğru adresi arıyor ancak ulaşamıyorsanız, dilediğiniz her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şantiye ve çalışma sahalarında faaliyet gösteren firmamız, bu alandaki hurda alımlarını tespit ederek sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı hedefler.

Bayrampaşa Şantiye Hurda Alımı

Bayrampaşa’nın tüm mahallelerinde faaliyet gösteren firmamız, şantiye ve saha çalışmalarında sizlere eşlik eder. Hurda alımlarını adresinizde gerçekleştirerek, sizlere ek bir iş oluşmamasını sağlar. Bayrampaşa hurda alımı konusunda güvenilir bir firma olarak, bu alanda yıllardır aynı bölgeye hizmet sağlamaktayız. Özenle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız, memnuniyetiniz adına sürekli güncel tutulur.

Başta demir ve metal hurdaları olmak üzere; bakır, krom ve kablo hurdalarını da sizlerden değerinde teslim alırız. Ardından, geri dönüşüm için gerekli süreci başlatırız. Daima yerinde sağladığımız kaliteli hizmet, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak şekillenir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, anında hurda alımlarını değerinde gerçekleştiririz.

Bayrampaşa Hurda Alımı İletişim

Sanayi Hurdacısı olarak yıllardır Bayrampaşa’nın her mahallesine aynı hizmeti sağlamaktan memnuniyet duymaktayız. Haftanın her günü, dilediğiniz her zaman bizimle 5522109201 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde tüm talep ve şikayetlerinizi info@makinehurdacisi.com mail adresi üzerinden bize iletebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, kaliteli hizmeti sizlerle buluşturur.

22 Mart 2021
1.054 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN