0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

AVRUPA YAKASI HURDA ALIMI

AVRUPA YAKASI HURDA ALIMI

Avrupa yakası hurda alımı sektörü kendine has kuralları olan bir sektördür. Hurda dediğimiz zaman aklımıza çoğunlukla kullanılamayan eski eşyalar gelmektedir fakat bu durum sandığımız gibi değildir. Hurda malzemeler geri dönüşüme katkısı olan malzemelerdir. Bu hurda malzemeler var olduğumuz doğayı ve çevreyi koruyabilmek adına geri dönüştürülebilir ve ülke ekonomisine katkıda bulunur. Hurda diye adlandırdığımız malzemeler iş yerlerinde, evlerde, inşaat alanlarında ve başka birçok yerde bulunabilirler. Bu malzemelere örnek verecek olursak;

  • Demir hurdaları,
  • Bakır hurdaları,
  • Alüminyum hurdaları,
  • Pirinç hurdaları,
  • Bronz hurdaları,
  • Zamak hurdaları,
  • Kurşun hurdaları,
  • Bakır kablo hurdaları.

Bu saydığımız malzemelerin hurdaların hepsine sanayi hurdaları diyebiliriz. Tüm bu sanayi hurdaları yüksek fiyatlı ücretler karşılığında değerlendiriliyor. Bu saydığımız malzemeler artık işlerini yerine getiremeyen ve bize ekonomik anlamda da bir katkı sağlamayacak halde olan malzemelerdir. Hurda malzemeler yeniden geri dönüşüme girdiği için yararlı hale getirilebilir. Çok farklı malzemeler hurda niteliğinde satılabilir veya geri dönüştürebilir.

Elektriği ve ısıyı en güzel ileten malzeme olmasından ötürü elektrik, ısıtma ve soğutma sektöründe çokça bakır malzemelerden faydalanılmaktadır. Öte yandan bakırın paslanmaz özelliği olduğu için, kaplama alanlarında da çokça kullanılan bir malzeme olmaktadır. Bu sebeple çoğunlukla hurda malzemelerin alımlarında en fazla rağbet gören malzeme bakırdır. Bu gibi malzemeler değeri fiyatında alınır ve geri dönüşüm için ilgili yerlere ulaştırılır. Avrupa yakası hurda alımı yapan birçok yer bulunmaktadır. Bu gibi hurdalarınızı https://sanayihurdacisi.com aracılığıyla geri dönüşüme kavuşturabilirsiniz. Sizin de evinizde, işyerinizde, deponuzda, dükkanınızda ve inşaat al alanlarınızda bu tür hurda malzemeler var ve yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor ise, bu hurda malzemelerinizi elden çıkarabilir ve geri dönüşüme fayda sağlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurda Alımı

22 Mart 2021
794 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN