0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

AVCILAR HURDACI

AVCILAR HURDACI

Avcılar hurda alımı için ulaşabileceğiniz profesyonel firmalar ile hızlı ve sorunsuz hurda alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Hurdacılık çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş köklü bir sektördür.

Bireysel olarak hurdacılık yapan kişilerin dışında büyük miktarda hurda malzemesini tekrar işlevsel hale getiren büyük şirketler vardır. Hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerinde tekrar işlenir olurlar.

Her eskimiş eşya hurda değeri taşımaz. Hurda olarak değerlendirilebilecek malzemeler şunlardır:

  • Eskimiş beyaz eşya, elektronik cihazlar, soba, kalorifer petekleri.
  • Demir, bakır, çinko, alüminyum, çelik metallerinden malzemeler.
  • Araç yedek parçaları, makine parçaları.
  • Kağıt, karton, cam, pet şişe, cam şişe malzemeleri.

Kendi çabamızla topladığımız hurda değeri olan malzemeleri satarak bizler de para kazanabiliriz.

Hurda Alım Satım Fiyatları

Milyarlarca insanın yaşadığı ülkemizde her yıl milyarlarca ton atık malzeme oluşmaktadır. Bu atıklar geri dönüştürülmeden çöpe atıldığında ya da oldukları yere bırakıldıklarında çevreyi kirletirler. Avcılar hurda alımı için evinizde biriktirdiğiniz hurda malzemelerinin değerini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Çevre kirliliğini önlemek için geri dönüşüm en yararlı sektördür. Hurda değeri taşıyan malzemeleri geri dönüşüm tesislerinde tekrar ham madde haline getirirler ve üreticilerin kullanması için piyasaya sürerler.

Doğada atılı halde bulunan bir hurda malzemesinin yok olması binlerce yıl sürer. Toprak kirliliği, zehirli gaz oluşumu gibi kötü etkileri ortadan kaldırmış olur. Ülkemizde geri dönüşüm gelişmiş bir sektör olmasına rağmen ne yazık ki birçok atık doğada kalmak durumunda kalıyor.

Hurda Alım Satımı Nasıl Yapılır

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan hurda malzemelerini değerlendirmek istiyorsanız telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Avcılar hurda alımı için hurdacı çağırdığınızda adrese gelerek öncelikle malzeme tespiti yapılır.

Hurda değeri olan eşyalar belirlendikten sonra size bir fiyat teklifi sunulur. Onaylarsanız da hurda eşyaları adresinizden teslim alınır. Böylelikle hem evinizdeki işe yaramaz eşyalardan kurtulmuş hem de maddi kazanç elde etmiş olursunuz.

Büyük firmalar profesyonel hurda firmalarıyla büyük anlaşmalar yaparlar. Bazı firmalar hurda malzemeleri geri dönüştürüldükten sonra malzemeleri geri isterler. Geri iadesi istenen ham maddelerin teslimatı yine adrese teslim yapılır.

22 Mart 2021
260 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN