0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

Antimon Hurdası

Antimon Hurdası

Antimon hurdası gündelik alanda pek çok yerde görebileceğiniz materyallerin hurdalarından meydana gelmektedir. Antimonun temel amacı demir ihtiva eden alaşımların daha sert bir hal alarak kullanım ömrünü uzatmak ve dayanıklı hale getirmektir. Yaklaşık olarak 200 yıldır insanoğlu tarafından farklı amaçlarla farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kızılötesi detektörleri, lehim, kabloların yapımında kullanılan kaplamalar, kurşun piller ve çeşitli plastik ürünlerde ve kimyasallarda antimon kullanılmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu materyalin hurda sektöründe de geniş bir yeri bulunur.

Antimon Hurdası Alan Firmalar

Antimondan imal edilen pek çok eşyanın uygun koşullar sağlandığında geri dönüşümü mümkün olmaktadır. Söz konusu elementin işlenebilmesi ve tekrar üretimin parçası haline dönebilmesi için kapsamlı endüstriyel işleyicilere ve diğer pek çok ekipmana ihtiyaç vardır. Çünkü antimon amacına ulaşabilen ve tekrar işlenebilmek için yoğun işlem sürecine girmesi gereken bir yapıdadır. Oldukça serttir.

Antimon hurdası alan firmalar bu tarz ürünleri özel işletmelerde tekrar kullanıma hazır hale getirir. Antimon ihtiva eden materyallerin geri dönüşüme kazandırılmadığı durumlarda, ürününün kendi başına doğada çözünmesi ve kaybolması gibi bir durum söz konusu olmadığından ve ilk ürünün imal sürecinde yoğun kimyasallara maruz kaldığından toplanılarak geri dönüşüm işletmelerine gönderilmesi doğanın temiz tutulması açısından zorunlu bir durumdur.

Antimon Hurdasının İşlenmesi İçin Sanayihurdacisi.com

Firmamız antimon hurdasının alımı, satım ve işlenmesi konularında da uygun profesyonel endüstriyel ekipmanlara sahiptir. Vermiş olduğumuz tüm hurda alımı hizmetlerinde olduğu gibi antimon hurdasında da bulunduğunuz lokasyondan hurdalarınızı ve atıklarınızı teslim alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Firmamızın faaliyet bölgesi İstanbul İl’ini ve çevresinde yer alan diğer tüm büyük ve küçük yerleşim yerini kapsamaktadır. Bu anlamda tarafımızdan hizmet almak istediğiniz takdirde yapmanız gereken tek şey firmamızla irtibata geçmektir. Yarım aşırı aşkın tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen anlayışımızla her zaman sizlerleyiz.

Hizmetlerimiz ve size özel fırsatlar için bizleri arayabilir, projeleriniz ile ilgili detaylı bilgi alarak en uygun fiyatlarla hurda ve geri dönüşüm atıkları ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

26 Şubat 2021
940 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN