0532 502 50 55

Sosyal Medyada Biz}

Dürüst Ticaret, Güvenilir hizmet !
Ürününüz beklediğiniz kilodan daha düşük gelmesin. En doğru ve güncel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
Hurda Fiyatları

GEBZE HURDA ALIMI

GEBZE HURDA ALIMI

Gebze hurda alımı sektörü için en gelişmiş ilçelerden biridir çünkü buradaki fabrikalar sayesinde her yıl binlerce ton hurda malzemesi geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Büyük firmalar sayesinde ortaya çıkan atıklar çevre kirliliğine sebep olmadan yeniden işlenmiş olur.

Yine de bu her zaman yeterli değildir. Ülkemizde her yıl milyarlarca ton atık ortaya çıkmakta ve bu atıkların çok küçük bir kısmı geri dönüşüm ile kazanılabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi işleri kolaylaştırmıştır fakat daha gidilecek yol çok uzundur.

Evimizdeki hurda eşyalarının ayrıştırılıp satılması bile geri dönüşüm sektörü için oldukça önemlidir. İnsanların bilinçlendirilmesi ve çevreye duyarlı olması geleceğimizi kazanmamız demektir. Hurdacılık ülkemizin kalkınması için olmazsa olmaz sektördür.

Hurda Gazete Satışı

Gazete, kağıt, karton gibi malzemeler hurdacılık sektöründe önemli bir yer tutar. Gebze hurda alımı ile biriktirdiğiniz gazete, kağıt, karton gibi malzemeleri hurdacılara satabilirsiniz.

Hurda malzemeleri bölgesine göre değişik yoğunluklar gösterebilir. Fabrikaların fazla olduğu yerlerde metal ve kağıt malzemeleri çok yoğun bulunur. Buradan toplanan ürünler depolarda ayrıştırılır. Geri dönüşüm tesislerinde yeniden ham madde olarak dönüştürülürler.

Kağıt sektörü geri dönüşümle geri kazandırılan malzemeler sayesinde maliyetlerinde büyük kazançlar elde eder. Aynı şekilde plastik ve cam sektörü de bu şekildedir. Geri dönüşümün avantajları ülke bazında yüksek avantajlara sahiptir. Çevreyi korur, ekonomiyi destekler, kişisel kazanç sağlamanıza sebep olur.

Hurda Satış Maliyeti

Evinizde bulunan hurda malzemelerini hurdacıya sattığınızda size hiçbir maliyeti olmaz aksine kazancı olur. Hurdacı için ise büyük firmalara satış yapmak birtakım maliyetlere sebep olur. Örneğin malzemeleri ayrıştırmak için depo tutması ve taşıması için araç sahibi olması gerekir. Gebze hurda alımı yapan hurdacıların bir avantajı da fabrikalara malzeme satabilmeleridir.

Metal malzemeler ya da kağıt karton gibi malzemeler toplamak istiyorsanız inşaat bölgelerini ziyaret etmeniz faydalı olacaktır. Bireysel anlamda kazanç elde edebileceğiniz bir sektör olan hurdacılık tanıtımla da alakalıdır.

Siz kendiniz hurda satışı yapmak istiyorsanız hurdacıdan nakit olarak ücreti talep etmeniz daha iyi olur. Profesyonel bir firmayla çalışmak sizin için her zaman daha güvenlidir.

14 Ocak 2015
1.393 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN